SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3746512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
Magda0210
Panowie jak zwykle szybka prośba o opinie:




Zmieniony przez - Magda0210 w dniu 2019-12-31 12:06:15


fajna joszka z dodatkami, powinna zadzialac jak nalezy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ten crack taki sobie, na pewno nie siedzi tam to, co pokazuje etykieta, w sensie ilosciowo.
2

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 32
Crack Dark Labs - stosował ktoś? Jakieś opinie? Warto to kupić? Pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
przejrzyj parę ostatnich stron bo się gdzieś chyba przewijał

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 360 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22833
Esp extreme lepsze jak dla mnie od cracka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4231
A dla mnie RE1GN lepszy od ESP EXTREME, pod względem pobudzenia plus pompa mega, jedyny minus to 20 porcji, a w praktyce pewnie z 15 bo te 13-14gr jest optymalne na porcję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
jak jedna porcja nie dziala dobrze i musisz sypac poltora a nawet dwie to takiej przedtreningowki bym napewno nie kupil.. esp sypalem zawsze 3/4 i dziala swietnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17706 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Re1gn wg mnie słaby był, chyba że skąłd zmienili obecnie chyba w zeszłym roku tetsowałem, to tak średnio

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4231
No właśnie widać, że na każdego działa coś innego, no mówię, ESP nie ma podjazdu do RE1GN jak ska mnie, a każdy chwali XTREME, a co do wielkości porcji, chyba mało kto sypie tyle ile jest na porcję, bo zawsze lepuej troszkę więcej jak mniej;D ale i CRAKA sypia po 1,5 porcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4231
A RE1GN daje bardzo dobre pobudzenie i do tego ta przegroda pompa, po niczym takiej nie mialem plus siła, ale 2-3 powtórzenia wiecej to norma, miałem tak kiedyś po NOXI PRO od CTD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium