SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3748696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 3 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3516
lucek222
Miła ktoś już do czynienia z taką przedtreningówką jak SATAN działa ten wynalazek


Mam całą puchę i na mnie działa średnio. Jest w nim Alpha GPC, dzięki czemu jest niezła koncentracja.

Dla porównania dla mnie lepszy jest Red Pitt Bulls.



PS. Swoją drogą ma ktoś Red Pitt Bulls'a z etykietą? Bo swoją oderwałem i teraz nie wiem jaki jest skład. Dzięki temu swoje dodatki wrzucam na czuja.


Zmieniony przez - Czarny Zarost w dniu 2020-06-19 08:39:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
Alpha GPC to pikuś mi chodziło bardziej o geranium czy w nim jest faktycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
lucek222
Alpha GPC to pikuś mi chodziło bardziej o geranium czy w nim jest faktycznie




masz dostęp tylko do tego? jest wiele ciekawszych i bardziej sprawdzonych pre a i ceny lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 3 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3516
lucek222
Alpha GPC to pikuś mi chodziło bardziej o geranium czy w nim jest faktycznie




Napiszę tak. Stymulanty są, bo je wyczuwam i nie mylę np. z pompą ani kofeiną. Ostatnio zazwyczaj wstaję zmęczony, to zwłaszcza przed porannym treningiem wrzucam potrzebnego kopa. Geranium być może jest, tylko nie wiem, czy na takim poziomie jak jest napisane: 60mg. Tyle mogę napisać z całą pewnością. Reszta to gdybanie...

Dlatego jak dla mnie jeśli chodzi o kopa, to jest przeciętny. Może jak mi się skończy Red Pitt Bulls to Satana będę mieszał z dodatkami by lepiej klepało. Ale ogólnie, to nie polecam. Choć mimo wszystko, każdy powinien spróbować na sobie, bo może będzie klepać lepiej. Ja drugi raz na pewno nie kupię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7
Wideorecenzja angel dust skull labs



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
Czarny Zarost
lucek222
Alpha GPC to pikuś mi chodziło bardziej o geranium czy w nim jest faktycznie




Napiszę tak. Stymulanty są, bo je wyczuwam i nie mylę np. z pompą ani kofeiną. Ostatnio zazwyczaj wstaję zmęczony, to zwłaszcza przed porannym treningiem wrzucam potrzebnego kopa. Geranium być może jest, tylko nie wiem, czy na takim poziomie jak jest napisane: 60mg. Tyle mogę napisać z całą pewnością. Reszta to gdybanie...

Dlatego jak dla mnie jeśli chodzi o kopa, to jest przeciętny. Może jak mi się skończy Red Pitt Bulls to Satana będę mieszał z dodatkami by lepiej klepało. Ale ogólnie, to nie polecam. Choć mimo wszystko, każdy powinien spróbować na sobie, bo może będzie klepać lepiej. Ja drugi raz na pewno nie kupię...


Powiem tak przyszła mi ta przedtreningówka satan i powiem takiego szitu jeszcze nie miałem miałeś racje na mnie też nie działa powiedział bym że to można porównać do ACTIVLAB BLACK WOLF 300G niczym sie nie różni tylko że po satanie bardziej się pocę a tak to nic zero pobudzenia skupienia itd to nawet nie siedziało przy geranium tylko dali etykiete tam nawet agmentyny nie ma jedynie co może być to joha i nic więcej także lipa ale już za późno a wie ktoś w jakie celować inne firmy żeby była gera i wyrywało to z kapci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ciekawe. jadlem satana tutaj u siebie w uk i klepal jak trzeba

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
czellista
ciekawe. jadlem satana tutaj u siebie w uk i klepal jak trzeba


A kiedy to było jak rok temu to może jeszcze klepało może teraz okroili skład bo wątpię żebym podróbę kupił bo nie wygląda mi na kopie a jaką dawkę dawałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jakies pol roku temu go jadlem i nawet druga puche kupilem, bo naprawde dawal rade.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 133 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32343
Co aktualnie polecacie na końcówkę redukcji? Rok temu miałem blue magic, ale w środku raczej nie było tego co miało być.
Bez prania mózgu, może być delikatne pobudzenie


Zmieniony przez - KC21 w dniu 2020-06-21 14:25:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium