SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 46 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1658
Z Cyberem się mogę zgodzić, jednak sprawa dotyczy konkretnego produktu. Ripper od Dark Labs. I podtrzymuję swoje zdanie, kto wie, ten wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 230 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20660
Proszę o polecenie czegoś podobnie działajacego jak Olympus Labs Ignite3 bo nie mogę nigdzie dostać ,a super działa i nie robi sieczki w głowie . Stosuje ktoś nowy Man scorch ? Dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
TomQ-MAG
tylko ciekawe czy to znowu nie posrednik jakis, co robi produkt na zlecenie nie tnie w ch**a.
bo opakowanie, etykieta jest idealnie taka sama. nic sie tam nie rozni. moze po prostu skonczyly sie jakies skladniki i wyszla jakas wersja uboga zeby rynek zapelnic. No niestety w suplementacji spod lady musimy sie z tym liczyc ze jak jakas partia dziala, to po prostu trzeba robic zapasy i tyle:) taka historia zawsze sie powtarza i predzej czy pozniej dopada jakis produkt ktory byl wczesniej kultowy....


Może być właśnie tak jak mówisz.. ale tak naprawdę my możemy sobie tylko gdybać, a jaka jest prawda raczej się nie dowiemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
pemi
Proszę o polecenie czegoś podobnie działajacego jak Olympus Labs Ignite3 bo nie mogę nigdzie dostać ,a super działa i nie robi sieczki w głowie . Stosuje ktoś nowy Man scorch ? Dziękuję

Jeżeli pytasz o Olympus Labs Ignite3 i nowego Scorcha, to aż prosi się zaproponować Legion z Centurion Labz. Testowałem go ze dwa miesiące temu, i byłem pod bardzo pozytywnym wrażeniem. Oczywiście mi Legion to tylko do testów wchodził, bo na co dzień jadę na mocniejszych rzeczach, ale pod kontem działania to ta sama półka co Scorch i Ignite3. Siana z głowy nie porobi, doda takiej pozytywnej energii i nieco podbije temperaturę. Mocniejszy od nich będzie Oxy max z Performance, ale i skutek dobrego samopoczucia po nim też bardziej odczuwalny.
1

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 230 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20660
Maj20 -dziękuję za odpowiedz . Brałem ostatnio z Centururion Labs Retreat i byłem bardzo zadowolony , myślałem właśnie o Legionie ,ale czekałem na opinie ;zamawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
Ron7
Z Cyberem się mogę zgodzić, jednak sprawa dotyczy konkretnego produktu. Ripper od Dark Labs. I podtrzymuję swoje zdanie, kto wie, ten wie.


no to po raz kolejny podziwiam naiwność i bezgraniczne zaufanie do suplementu, gdzie nawet na ostatniej stronie chłopaki omawiają możliwe wyj**ki i tak dalej a i "stała wysoka jakość" w przypadku tej firmy albo pokrewnej wxn jest raczej przedmiotem żarcików w temacie o sarmach ;). Ale ok, może faktycznie "im mniej wiesz tym lepiej śpisz" ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Panowie jaka pewna joszka na ten moment? Androchem okazał sie fejkiem dalem nawet kobiecie z rana ona ma slaba tolerancje na stumulanty i nic… moze dynamite? Oxyslim petarda moze yoszka tez?


Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2023-01-02 21:46:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
to to samo co dark labs. nie widziałęm yohy od nich. ale generalnie no double yohi z Dark Labs, miałem kilka razy, kilku znajomych bierze i jest ok. Ja bym w to celował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Generacja_
Panowie jaka pewna joszka na ten moment? Androchem okazał sie fejkiem dalem nawet kobiecie z rana ona ma slaba tolerancje na stumulanty i nic… moze dynamite? Oxyslim petarda moze yoszka tez?



Zmieniony przez - Generacja_ w dniu 2023-01-02 21:46:35
.


Androchem okazał się fake? Pierwszy raz spotykam się z taką opinią, gdzie zamawiałes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Co do fejków, to: Magnus Supplements Geranabol jest wtopą. Sam wypełniacz spożywczy, nie ma nawet kofy a testowałem do 5 tabsów na raz.

Never give up.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium