SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3722677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak zerkałem rynek supli mocniejszych teraz i poble powder zainteresował mnie jeszcze ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165565
tajemnicza9
A macie doświadczenie z Lipo 6 Black Ultra Concentrate? Jest obecnie w promocji na ich stronie, 60 tabsów za 59zł ze 149zł.

Śmiało bierz. Dokupiłem do Esp i stimula8. Dodaję po kapsie na zmianę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Oo, widzę temat doskonały dla mnie :D Uwielbiam kombinować z przedtreningami więc pochwale się co tam wziąłem i mnie telepało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szlug
Oo, widzę temat doskonały dla mnie :D Uwielbiam kombinować z przedtreningami więc pochwale się co tam wziąłem i mnie telepało.


To jesteśmy w dwóch 8)

Zerknij skład pablo escobara + devil zone pumpa myśle o mixie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Centurion Labz - Rage
Bardzo fajny przedtrening, mega fajnie się wkręca, nie było zjazdów, pobudzenie/skupienie i wszystko inne na wysokim poziomie. Limitowany smak "Mango" był ZAj**ISTY, jak napój dosłownie chociaż wiadomo że to nie smak ma tutaj główną rolę, ale warto wspomnieć.

PWO MAX Prime Nutrition
Dlatego wyżej wspomniałem o smaku bo tutaj Strawberry Kiwi smakował dla mnie jak wymiociny. Ale mogło smakować nawet gorzej, bo dosłownie wyj**ało mnie z kapci po każdej porcji, zaczynając od pierwszej próbki a kończąc na ostatniej miarce puchy. Genialna kompozycja i jak najbardziej polecam ten przedtrening. Nie wiem czy był któryś który w ten sposób mnie porobił, to było coś więcej niż tylko pobudzenie, ciekawe co tam siedzi naprawdę haha :D

Anti-Hero Labs Venom
Chyba najgorszy z tych "lepszych" mam na myśli z DMAA. Smaki byle jakie. Zazwyczaj kończyło się zjazdem, efekty były jak po zwykłych preparatach przedtreningowych. 100MG DMAA podobno, ale ja nie czułem nawet odrobiny. Odradzam.

ROCKY KO
Klepał jak powinien ale były nieprzyjemne zjazdy. W smaku w porządku, pomarańczka bardzo fajna. Jedna z tych gdzie kierowałem się opinią ludzi i sporo mówiło że jest naprawdę konkretna.

W tym miejscu warto zaznaczyć że JEST TO MOJA OPINIA, gdy kogoś czasami poczęstowałem czymś potrafiło telepać go lepiej ode mnie. Na przykład z PWO Max'em kumpel mówił że wcale nie sieka w ten sposób, a ja tak jak mówiłem wystrzelony jak diabli. Póki co tyle, ale wskoczę dopisać resztę jak znajdę moment :D


Zmieniony przez - szlug w dniu 2020-03-09 19:07:35
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Eve123
szlug
Oo, widzę temat doskonały dla mnie :D Uwielbiam kombinować z przedtreningami więc pochwale się co tam wziąłem i mnie telepało.


To jesteśmy w dwóch 8)

Zerknij skład pablo escobara + devil zone pumpa myśle o mixie


Oo, elegancko! Jeśli pod pablo masz na myśli PABLO POWDER DMHA, to z tego co widzę taki dosyć standardowy produkt, który został wsparty DMHA (tutaj już plusik), na temat drugiej substancji się nie wypowiem bo pierwszy raz widzę :D Myślę że na pewno pobudzi, pytanie czy wystrzeli ;p
DEVIL ZONE PUMP - agmatyna, cytrulina i arginina na pewno zrobią robotę. Myślę że na pompkę będzie doskonałe, klasyczne substancje na które osobiście jestem podatny jak diabli, jakiś czas temu podjadałem samą cytruline z argininą i już to potrafi człowieka spompować. A pozostałe dodatki, nie mam pojęcia, trzeba by sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szlug
Eve123
szlug
Oo, widzę temat doskonały dla mnie :D Uwielbiam kombinować z przedtreningami więc pochwale się co tam wziąłem i mnie telepało.


To jesteśmy w dwóch 8)

Zerknij skład pablo escobara + devil zone pumpa myśle o mixie


Oo, elegancko! Jeśli pod pablo masz na myśli PABLO POWDER DMHA, to z tego co widzę taki dosyć standardowy produkt, który został wsparty DMHA (tutaj już plusik), na temat drugiej substancji się nie wypowiem bo pierwszy raz widzę :D Myślę że na pewno pobudzi, pytanie czy wystrzeli ;p
DEVIL ZONE PUMP - agmatyna, cytrulina i arginina na pewno zrobią robotę. Myślę że na pompkę będzie doskonałe, klasyczne substancje na które osobiście jestem podatny jak diabli, jakiś czas temu podjadałem samą cytruline z argininą i już to potrafi człowieka spompować. A pozostałe dodatki, nie mam pojęcia, trzeba by sprawdzić



No powiem Ci,że czuje tam fajne działanie 8) jutro zamówie to z tym i zobaczymy osobno plus mix tymbardziej,że receptory wyczyszczone mam do 0 8)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12017 Napisanych postów 160346 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234093
dla mnie roky ko jeden z lepszych pre
ale jadlem niecala porcje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Eve123



No powiem Ci,że czuje tam fajne działanie 8) jutro zamówie to z tym i zobaczymy osobno plus mix tymbardziej,że receptory wyczyszczone mam do 0 8)


Tak najlepiej, czasami jak przeczekałem odpowiedni czas to i "standardowa" przedtreningówka ładnie mnie robiła przy połowie porcji. Hmm, tak myślę co tam jeszcze się wypiło.. Muszę zerknąć później do krypty gdzie trzymam puchy, jakoś chyba z sentymentu >.<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
TomQ-MAG
dla mnie roky ko jeden z lepszych pre
ale jadlem niecala porcje


O widzisz, ja praktycznie całą puche zjadłem na pełną porcję może po prostu przesadzałem i stąd był zjazd. Ale jak najbardziej potwierdzam że robi robotę znacznie lepiej niż normalne przedtreningi ;)


Zmieniony przez - szlug w dniu 2020-03-09 22:57:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium