SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
tomixp
Typowy pre w prochu bez tych śmieciowych dodatków.
Coś jak Atomic albo 1UP.


ale co jest śmieciowego w cytrulinie np ? Przecież to podstawowy i imo najlepszy pomper i do tego chyba najbardziej ekonomiczny. A przetestowałem dużo różnych "bardziej zaawansowanych" i solo i w stackach i wg mnie cytrulina top1 w normalnej dawce typu 8-10g.
Ja generalnie jako pre stosuje własnie z 10g cytruliny i do tego porcja spalacza jakiegoś mocnego i tyle.

no i w spalaczach masz obecnie praktycznie te same składniki co w mocniejszych pre ;). czyli głównie kofeina, dmha, yohimbina itd.


Zmieniony przez - Kokobann w dniu 2023-11-29 19:24:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
ogolnie ciekzo bedzie cos znalezc co nie ma ani pomperow czy innych dodatkow, ani johimbiny jezlei chcesz unikac spalaczy.
ja sobie chwale hammera fury caps, zjadlem juz tego z 3 opakowania, ale na tescie chlopaki wypowiadali sie o nim roznie.
dla mnie jest spoko jezlei chodiz o slabszy dzien by walnac sobie kapsa do pracy. przed treningowo z kolei fury caps + porcja jakiejs klasytcznej pre i tez bylo zawsze milo :) bylo bo obecnie detoks%)
mnie taki venom, crack, czy ashesh nie pompowal zbyt mocno, a dzialanie pobudzajace bylo konkretne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2122
Jak kupujecie tussi jak jest na receptę w aptece?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Mówiąc delikatnie "second hand"

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
TomQ-MAG
ogolnie ciekzo bedzie cos znalezc co nie ma ani pomperow czy innych dodatkow, ani johimbiny jezlei chcesz unikac spalaczy.
ja sobie chwale hammera fury caps, zjadlem juz tego z 3 opakowania, ale na tescie chlopaki wypowiadali sie o nim roznie.
dla mnie jest spoko jezlei chodiz o slabszy dzien by walnac sobie kapsa do pracy. przed treningowo z kolei fury caps + porcja jakiejs klasytcznej pre i tez bylo zawsze milo :) bylo bo obecnie detoks%)
mnie taki venom, crack, czy ashesh nie pompowal zbyt mocno, a dzialanie pobudzajace bylo konkretne



to jest generalnie ciężki temat i imo taki test jednej/dwóch porcji nie ma zbyt dużego sensu "badawczego". Ja np miałem trzy mocne spalacze, którymi rotowałem i ten sam spalacz potrafił dobrego dnia dać mi mega fajne pobudzenie i humor a innego dnia czułem się max jak po małej kawie z mcdonalds.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dokladnie, ciezko jest rozeznac sie po 1-2 porcjach, wszystko zalezy od predyspozycji danego dnia. ja czasem tez tak mam, ze na porcje zwyklego pre nawet na kofeinie reaguje mega dobrze jakby bylo czyms podsypane, a czasem jest tak, ze mocne pre z dodatkami bardziej hardcorowymi nie robi na mnie wrazenia. ale faktycznie jak jest cos konkrtenie podsypanego to raczje trundo tutaj przejsc obojetnie nawet po pierwszej porcji%) chocby same sidy jak poty, lazawienie czy nawet nerwowosc od nadmiaru stimow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 29 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2122
A jaka lightowa przedtreningowke byście polecili? Czyli kofeina,cytrulina arginina itp taka podstawa co da małego kopa bez mozgotrzepow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
pytasz o lajtowe przedtreningówki w temacie o tych mocnych%)
https://www.sfd.pl/art/Rankingi/Przedtreningówki_ranking__najlepsza_przedtreningówka-a1455.html
dla mnie podstawowym takim produktem sa POWER shoty, nie wiem czemu ale ich dzialanie bardzo dobrze sie wpisuje sie nawet w okresie odpoczynku od mocniejszych produktow.
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_10 2_GRATIS_POWER_SHOT_80_ml-opis36391.html
Obecnie opcja 10+2 dostępna w sklepie, jak szukasz czegoj umiarkowanego to powinno byc ok

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
mac1979
Jak kupujecie tussi jak jest na receptę w aptece?

Ja mam takie szczęście że lekarka jest super, idę jeden lek potrzebuje a za drugim "pani doktor nie udało by się wypisać...." i co Pan jeszcze potrzebuje?
Spróbuj tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
modlic
mac1979
Jak kupujecie tussi jak jest na receptę w aptece?

Ja mam takie szczęście że lekarka jest super, idę jeden lek potrzebuje a za drugim "pani doktor nie udało by się wypisać...." i co Pan jeszcze potrzebuje?
Spróbuj tak.


Mam bardzo podobnie a jak pyta po co mi cos to uswiadamiam ja po co i dlaczego i tyle i mam :)

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium