SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 368
Jaka polecacie z tych trzech, czy moze dwa stosowac razem?

- PHOENIX LABS DOUBLE 116zł
- DARK LABS FLAME 161zł
- Ripper Dark Labs (nie moge nigdzie znalezc gdzie jest dostepny)

A moze cos innego? Do tej pory stosowalem SWISS PHARMACEUTICALS YOHIMBINE HCL


Zmieniony przez - xisd w dniu 2023-12-24 13:29:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Ja mam obecnie pod ręką wxn eca. Koszt obecnie jakieś 120zl więc śmieszne pieniądze a działa naprawdę spoko. Ogólnie byłem sceptycznie nastawiony jednak miałem sam plan przetestowałem działał bardzo mocno kupiłem całe opakowanie mojej kobiecie i jest mega zadowolona sam również parę razy spróbowałem żeby mieć rozeznanie czy faktycznie produkt jest okej I działa naprawdę solidnie co do Ripera Również polecam jednak jak dla mnie jest on za mocny zbyt duża ilość i o himbiny sprawia że mój organizm nie może tego ogarnąć

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5288
Polecamy doczytać ostatnie dziesięć stron.
Kwestia łączenia mocno osobnicza. Jednego zabije, inny ledwo poczuje.
Ripper kosa, na pierwszy kontakt może porobić aż za bardzo. Flame zależny od partii, im nowsza tym większa szansa na oranżadę pod wieczkiem.
Phoenix totalnie mi nieznany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 86 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 928
No właśnie próbowałem 2 razy Dark Labs Crack gold limited edition i jak 1 puszka była wporzo (naprawdę dobre skupienie , kop i pewność siebie), tak druga puszka, działała zupełnie na odwrót, uderzenia ciepła, zawroty głowy, uczucie jakbym się wręcz bał a nie był zmotywowany do ćwiczeń, próbowałem zrobić wykroki to nogi miękkie jak z waty, także omijam cokolwiek z tej firmy. Venoma nigdy nie próbowałem. Poczytam o tych środkach co podałeś.


Zmieniony przez - Mr.Bolon w dniu 2023-12-24 18:49:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Venom jezeli chodiz o ALR to nigdy juz nie powroci%)
PRE Venom od Phenix labs to brand ktory kopiuje znane z przeszlosci bardzo mocne spalacze czy pre, jak i ulepsza je o dodawtkowe substancje ktore ni byly dostepne kiedys. Venoma tetsowlaismy z phenix labs i dziala solidnie.
No niestety z teo typu suplami jets tak, ze jak cos sie nam spodoba to warto zrobic zapasy z danej partii, bo kolejne moga byc juz rozczarownaiem niestety. Aczkolwiek jest poro firm co trzymaja poziom kilka lat jak np submission science

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
Adrenaline z Dark Labs - miałem nadzieję, że to będzie to samo co wycofany juz Oxyslim z Dynamite - na etykiecie raczej to samo i pewnie i ta sama osoba to sypała, ale jednak jest gorzej. Coś tam czuć, ale drugi raz bym nie kupił.
Testowałem też Doomsday Leviathan Labz i totalnie co innego od takeigo pobudzenia standardowym pre/spalaczem. Bardzo fajny trening na pełnym skupieniu. Opinie zbiera różne i cenowo jest bardzo źle, ale imo bardzo ciekawy pre.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Właśnie a po obecnym teście jak i zakończyliśmy zauważyłem że jest taki rozstrzał co do działania poszczególnych przedtreningówek na różne osoby że opinie są bardzo skrajne na jednych działałoby bardzo mocno na innych nie działały praktycznie w ogóle tak więc być może nasze organizmy faktycznie bardzo różnie i dziwnie reagują na mieszanki poszczególnych stymulantów bo Innego wytłumaczenia nie mam Jeżeli wszystko było sypane z tej samej puszki. Ale wszystko też zależy od predyspozycji dnia nieraz miałem takie odczucia że dana przy treningówka wyrwała mnie z butów a czasem praktycznie nie było większej reakcji jak po klasycznych przed treningówkach na kofeinie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Kokobann
Adrenaline z Dark Labs - miałem nadzieję, że to będzie to samo co wycofany juz Oxyslim z Dynamite - na etykiecie raczej to samo i pewnie i ta sama osoba to sypała, ale jednak jest gorzej. Coś tam czuć, ale drugi raz bym nie kupił.
Testowałem też Doomsday Leviathan Labz i totalnie co innego od takeigo pobudzenia standardowym pre/spalaczem. Bardzo fajny trening na pełnym skupieniu. Opinie zbiera różne i cenowo jest bardzo źle, ale imo bardzo ciekawy pre.


Właśnie też dorwałem próbkę Adrenaline i wleci na testy na dniach . Również mam mesomorpha , jack3d , i jeszcze ABL Pharma Phebta flex też wziąłem bo skład calkiem więc zobaczę. Najbardziej ciekawi mnie mesomorph i jack3d

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 368
A tego DARK LABS – RIPPER z czyms nalezy łączyć?
Czy jedna kapsułka przed treningem, zastnawiam sie jeszcze nad tym dark labs flame


Zmieniony przez - xisd w dniu 2023-12-26 11:26:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
z niczym%)
suplement jest na tyle silny, ze nie ma potrzeby nic wrzucac. pobudzenie, termnogeneza itd wszystko wywalone w kosmos po 1 kapsie%) jest tak naladowany johimbina, ze dla wiekszosci osob bedzie nawet zbyt mocny w swoim dzialaniu. Jedynie mozesz dorzucic sobie jakies pompery przed treningowo jak zalezy ci na dodatkowej pompie. Tak to w kwestiach redukcji tluszczu nie ma potrzeby nic tutaj dodawac do produktu :) jak dla mnie 0,5 kapsa na porcje to dawka ktora bylem w stanie dobrze wykorzystac
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium