SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3744203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
massek1993
Panowie ktoś może stosował pre SHARP AMF 300G ?i może się podzielić opinią ?






Zmieniony przez - massek1993 w dniu 2020-03-22 14:07:09


nie probowalem, ale sklad zacny i jesli w srodku bedzie to, co na etykiecie to bedzie rwac z kapci, ale... na pewno w srodku nie ma tego, co na etykiecie, wiec roznie moze byc

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
no wlasnie watpie zeby tam bylo co jest na etykiecie ale testuj i daj znac :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
ja aktualnie podjadam druga puche starego bombshella i jest petarda caly czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
Mati14.4
ja aktualnie podjadam druga puche starego bombshella i jest petarda caly czas


Mam i ja jeszcze dwie puchy tego, czeka na swój czas

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
Jadł ktoś???




treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 887
Załóż czapkę po tym :d
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4231
Jeśli chodzi o SUBMISSION to mam KICK YOUR ASS i na pewno nie ma tam w kapsie tego co na etykiecie, brałem nawet 2 kapsy, czyli wychodziło niby 100mg gery i była straszna średniawka, a powinno wyrwać z butów. Może gdybym nie znał działania starej prawdziwej gery...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306471
Chyba nie tylko ja patrzę z przymrużeniem oka już na te wszystkie etykiety z z pozycjami typu...
Pół kg dmaa, albo efki
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4231
Chyba, że np w starym meso oprócz tego co na etykiecie były jakieś extra dodatki, i prawdziwa gera była i jest jak teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4231
Mój obecny zestaw przedtreningowe to Stimul, Hyper Max od Performax i Cytrulina, miarka Stimula, Hyper i cytruliny i ogień:D
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium