SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3778966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bombshell na tę chwilę według mnie zdecydowanie najlepszy i do tego nie spotkałem się aby ktoś też podróbkę dostał. Na 1.3 bazowane. Na treningu aż zimne poty, podbity próg mleczanowy, skupienie, a pobudzenie i "świeżość umysłu" trzymały 6 godzin. Zastanawiam się jedynie czy to aby na pewno samo 1.3 tam siedzi, a brałem parę innych przedtreningówek na tym bazujących, które działały, ale nie aż tak. Wziąłem o 12, nie spałem do 5 rano, apetyt kompletnie stłumiony, że kalorii dobić nie byłem w stanie. Dodatkowo nie szło zasnąć, gdyż serducho latało na wyższych obrotach. Mam puchę otwartą od ponad pół roku, a już połowę rozsypałem znajomym, bo cenię sobie dobry trening, ale chyba jeszcze bardziej dobry sen ;)
Widzę, że na tej edycji teście przedtreningówek też będzie próbka bombshella. Zobaczymy czy siedzi dokładnie to samo co w puszce (musi ;) )


Zmieniony przez - Binaural w dniu 2019-04-07 23:04:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
bombshell solidny produkt, jak najbardziej mozna w niego celowac, nikt jeszcze nie narzekal i nie marudzil, wiec czego chciec wiecej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35096 Napisanych postów 89969 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941255
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
u mnie nr. jeden obecnie edge of insanity
bo wystarczy 1/3 porcji by czuc sie swietnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306514
Dobra koledzy/koleżanki...
Zostało mi efki jeszcze na jakieś dwa tygodnie.
Jako takie działanie dalej czuję i nie widzę aż tak mocnego zwiększenia tolerancji zastanawiam się czy dalej jej nie ciągnąć... Swoją drogą chyba życiowy bf już teraz . Cel to zejść myślę jeszcze ze 2% i tak zostać przez okres letni na zerze kcal żeby odpocząć bo jedzenia nie ma już za wiele 2,4-2,5k kcal a aktywność spora. Co by tutaj teraz wrzucić? Żeby była moc i z dograną w 90% michą było widać rezultaty z tygodnia na tydzień. Z aktualnym fatem kwalifikuję się do johę. Zamówiłem ziomkowi blue magic, zjadłem jedno i było spoko. Teraz pytanie co lepiej porobi? Jakieś sugestie? Niestety z racji pracy nie mogę sobie pozwolić na clena (drżenie rąk itp.) Zostać przy efce? Zakupić blue? Może coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35096 Napisanych postów 89969 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941255
Skoro tolerancja się nie zwiększa to leć cały czas efke , później najwyżej możesz dorzucić jakieś pw z yohą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21331
Wrzucaj Blue magic tymbardziej przy niskim bf,fajny efekt bd mieć pozatym dobry pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
kwestia jak obecnie prezentuje sie sylwetka, ja bym zrobic off od efki, a polecial 2 tygodnie na joszce i pozniej znowu powrot do efki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306514
TomQ-MAG
kwestia jak obecnie prezentuje sie sylwetka, ja bym zrobic off od efki, a polecial 2 tygodnie na joszce i pozniej znowu powrot do efki


Oooo, taka opcja chyba mi się wydaje najbardziej sensowna. To polecimy samo blue teraz tak jak piszesz z dwa tygodnie od następnego poniedziałku.Nie widzę sensu dokładania jeszcze johy dodatkowo do samego blue, choć kumpel to praktykuje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
ja rowniez rozdzielam tego typu dodatki. nie miksuje joszki z gera, czy innymi stymulantami silniejszymi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium