SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3780487

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21331
tomaszS

Cześć! Żyję

2 dni biorę ten lipodrene i czuję się na serio bardzo dobrze!! Bałem się otumamienia czy zjazdu, ale jest i moc (mam obiektywny obraz na rowerze czy biegu) no i jeść się nie chce, nawet smaki odchodzą.
Mogę tyle na razie stwierdzić po 5 treningach (ja dużo w święta trenuje) no i po pełnym stole.
Jak na razie bardzo polecam!! A taka delikatna euforia i floł trzyma cały dzień (choć tu subiektywna ocena bo w święta zawsze się ma dobry humor).


Dla mnie szczególnie ważne jest zahamowanie głodu i smaku. Bo jestem jak odkurzacz, a już o bilans sobie potrafię zadbać.
Potliwość natomiast bardzo zauważalna, co może przy'świątecznym stole przeszkadzać

Wesołych Panowie!!



Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2020-12-25 10:04:50

Napisz gdzie kupiles i wklej zdjecie skladu.
Bardzo mi przypomina black widow z ktorego bylem bardzo zadowolony, chetnie kupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
niestety czesto tak jest ze pierwy wypust dziala znakomicie, a kolejne partie juz nie do konca. jednak producent bazujac na opinii pierwszych sortow, zarobi swoje a poznien zniknie, rozpoczynajac cala akcje od nowa innym suplementem lub tez nowa marka produktu.
ja tak samo napalilem sie na rage XXX ale mialem tylko probke i teraz nie wiem czy skorzystac z calej puchy i kupic na testy, czy opanowac sie i zainwestowac w cos sprawdzonego, co wiem, ze dziala obecnie jak meso v4 ktory jest calkiem przyjemny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
ja osobiście bym odpuścił tego Rage, miałem porcję od kumpla i szału nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
podjada ktos / podjadal niedawno jakas dobra joszke? jest cos sprawdzonego teraz? jeden wymog - tabsy max 5mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14677
Tak, Haya Labs 5mg w kapsułce (ale są tez kapsułki 2,5mg). Natomiast z pół roku temu podjadałem joszke z WXN i mimo dzielenia kapsa na pół działanie było bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
wxn to loteria. pół roku temu jadłem od nich joszke i na bank nie ma tam 10mg. z innej firmy tabsy 5mg działały lepiej niż ich dyszka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
GymSherpa
wxn to loteria. pół roku temu jadłem od nich joszke i na bank nie ma tam 10mg. z innej firmy tabsy 5mg działały lepiej niż ich dyszka.


Potwierdzam,trafilem na totalny chlam. 10mg nie czuć wcale. Gdzie z innej firmy już 5mg było lekko czuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ja bralem kilka razy i zawsze ok bylo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21331
GymSherpa
podjada ktos / podjadal niedawno jakas dobra joszke? jest cos sprawdzonego teraz? jeden wymog - tabsy max 5mg

Ja polecam „PURE LABS TARGET-A2„ 1caps to 3mg jak wrzuce 2capsy to robi mnie jak 15mg yoszki mega hipka poty itd. na wxn kupisz w smiesznej cenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium