SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3728076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Dawales miarkę czy dwie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
jaaaaa85
Dawales miarkę czy dwie?
i tak i tak próbowałem , różnicy większej nie odczułem szczerze prócz większych potów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 196
Ktoś wie skąd ogarnąć dark labs ripper lub adrenaline żeby nie było wałka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
profax
Ktoś wie skąd ogarnąć dark labs ripper lub adrenaline żeby nie było wałka?


ze strony chyba ich głównego dystrybutora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
gnidusek
jaaaaa85
Banan
Leci do mnie już nowość crack reloaded, moze przed wyjazdem na urlop zdążę przetestować albo na urlopie






dawaj sprawdz na urlopie
Ciekawe jak działa bo jako jeden z nielicznych mocnych pre co nie ma dmaa lub dmha na etykiecie
Jest bardzo fajne , dosyć długo się wkręca ale trening robisz na mega obrotach , większe skupienie i czucie mięśniowe na plus , po treningu jeszcze sporo trzyma , dla mnie minus bo się poce po niej mocno
nawalone yohambiny apha nic poza tym za tą kase co sobie wywalili dupy nie urywa jak dla mnie to bym drugi raz nie kupił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
profax
Ktoś wie skąd ogarnąć dark labs ripper lub adrenaline żeby nie było wałka?




mam jeszcze rippera
ale nie wiem czy zdążysz , bo od jutra urlopuje - wiec jak cos zapraszam na pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
Heja, szukam dobrej, sprawdzonej yoszki. Na ostatniej redukcji używałem z HeyaLabs, jednakże czytałem, że się teraz strasznie popsuła.. Jeden z forumowiczów polecił mi z Momo Nutrition, stosował ktoś z Was ją może?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Dark labs polecam double yohimibine (5mg alfa + 5mg hcl) 10mg w kapsie
sprawdzona przez wielu znajomych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94118 Napisanych postów 363944 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667629
RozbójnikWojtas
Heja, szukam dobrej, sprawdzonej yoszki. Na ostatniej redukcji używałem z HeyaLabs, jednakże czytałem, że się teraz strasznie popsuła.. Jeden z forumowiczów polecił mi z Momo Nutrition, stosował ktoś z Was ją może?

Androchem ma dobrą joszke

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 256 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6000
Elo, mam takie pytanko czy uczucie gorąca, zaczerwienienie twarzy oraz jakby czerwone plamy na skórze to efekt johimbiny czy dmaa? Bo kupiłem przedtreningowke z dmaa ale z tego co kojarzę to takie efekty bardziej pasują do johy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium