SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3779271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
No niby tak, ale ja należę do ludzi, zjedz i weź kolejną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
Polecany przeze mnie Excelsior, kolejne porcje wjechały i wciąż WOW. Pobudzenie, feeling, pompa TOP- warta swojej ceny, półtora miarki to już kosmos.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Tylko widzisz ja np. mam 3 puszki w cenie tego Excelsior'a, a też chodzę napruty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2708
No cena niesamowita za tego excelsior’a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Szkoda że sampli nie ma, to by się sprawdziło czy na pewno telepie jak ma, bo wiadomo jak to jest, jedni latają po czymś konkretnie a inni aż tak słodko nie mają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
Bralem prawo wszystko z topu, ten jakościowo jest dla mnie no 1, ale oczywiscie sporo innych tez kopie. Excelsior dla mnie to taka inna jakość pobudzenia, bardziej euforycznie. Ale to już wybór każdego. a 3 puszek to chyba nie. max 2 czegoś dobrego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Wiesz, jak szczęście przypisze to spokojnie 3. Zdarza mi się czasami mega okazja, tylko sam tego nie przejem (raz po raz produkty na krótkiej dacie), no i przede wszystkim to że lubię próbować różne a nie zajadać się jedną


Zmieniony przez - szlug w dniu 2020-05-21 22:22:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
z tymi samplami tez rozne historie bywają ze sa niestety podsypane nieco

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 95
Kiedyś 2017r leciałem na ECA Gold i działało. Jak teraz? Ewentualnie jakiś zamiennik działający na tej samej zasadzie? Słyszałem że jest do kupienia teraz Eca King Phoenix. Chce naprzemiennie używać z lipodrene hardcore dmaa. Pozdrawiam :)


Zmieniony przez - Polit w dniu 2020-05-23 04:08:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
trudno powiedziec, troche loeria z tego typu zabawkami jest

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium