SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3775127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3427
Hej rozglądam się za L carnitine i takie coś znalazłem opłaca się to kupić jest ok? Czy przepłacam??
https://www.sportnahrung.de/products/ironmaxx-carnitine-pro

Lepiej takie multi
https://www.sportnahrung.de/products/ironmaxx-berserker?variant=38151871725761
Czy https://www.sportnahrung.de/products/olimp-caffeine-kic?variant=38062224638145
Tylko że 300 cofeiny trochę się boje ze za.mocne


Zmieniony przez - michals19s w dniu 2021-07-04 20:54:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Nie ten temat. Tutaj raczej 300mg kofeiny traktuje się jako przystawkę. Po za tym badania nie wskazuja aby l carnityna była skuteczna w odchudzaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
michals19s
Hej rozglądam się za L carnitine i takie coś znalazłem opłaca się to kupić jest ok? Czy przepłacam??
https://www.sportnahrung.de/products/ironmaxx-carnitine-pro

Lepiej takie multi
https://www.sportnahrung.de/products/ironmaxx-berserker?variant=38151871725761
Czy https://www.sportnahrung.de/products/olimp-caffeine-kic?variant=38062224638145
Tylko że 300 cofeiny trochę się boje ze za.mocne



Zmieniony przez - michals19s w dniu 2021-07-04 20:54:24

Widzisz jaki jest temat?mocne przedtreningowki wiec nie rozmywaj tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
Jest gdzieś do kupienia pewna efka?

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
W Kanadzie jako legelna substancja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 538 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3979
piorun65
Nie ten temat. Tutaj raczej 300mg kofeiny traktuje się jako przystawkę. Po za tym badania nie wskazuja aby l carnityna była skuteczna w odchudzaniu.


Jak 300 mg kofeiny traktuje się tutaj jako przystawkę - to ja wysiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Einarr
TomQ-MAG
@Einarr
Bo każdy z nas jest inny i inaczej bedzie reagowal na poszczegolne suple.
ja po dluzsyzm odpoczynku obecnie jestem zadowolony z dzialania podstaowwych szotow na bazie kofeiny,
i to wlasnie te szociki mi pasuja najlepiej bo ich dzialanie czuje dosc szybko po spozyciu itd.
a kto mnie zna nieco z forum, jest tutaj duzej, to wie, ze gery nigyd nie odmawialem i jadlo sie tego wszystkiego bardzo duzo. swego czasu nawet miskowalismy po 1 porcji z roiznych puszek zeby fajnie klkepalo%)

teraz zamiast na stymulacje ukladu nerwowego bardziej nastawiam sie na anabolizm, bop jednak przekombinowanie z mocnymi PRE bedzie skutkowalo szybkim wypaleniem i koniecznoscia odpoczynku od klamotow


Ja z 5lat nie jadlem niczego w zasadzie ale ostatnio już praca, upały tak sie dały we znaki, ze bez pw nie idzie. A coffeina na mnie ma działanie prawie całkowicie zerowe. Przez lata pracy też po kilkanaście kaw dziennie kiedyś szło i nigdy nie czułem działania . Jedynie czuje przedawkowanie po dużej ilości suchoczerwone usta i kapeć w jopie


Mam kumpla z ADHD i też tak ma że nie działa wcale na niego kofeina może też masz nie zdiagnozowane xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Ćwiczę Bo Lubię
Einarr
TomQ-MAG
@Einarr
Bo każdy z nas jest inny i inaczej bedzie reagowal na poszczegolne suple.
ja po dluzsyzm odpoczynku obecnie jestem zadowolony z dzialania podstaowwych szotow na bazie kofeiny,
i to wlasnie te szociki mi pasuja najlepiej bo ich dzialanie czuje dosc szybko po spozyciu itd.
a kto mnie zna nieco z forum, jest tutaj duzej, to wie, ze gery nigyd nie odmawialem i jadlo sie tego wszystkiego bardzo duzo. swego czasu nawet miskowalismy po 1 porcji z roiznych puszek zeby fajnie klkepalo%)

teraz zamiast na stymulacje ukladu nerwowego bardziej nastawiam sie na anabolizm, bop jednak przekombinowanie z mocnymi PRE bedzie skutkowalo szybkim wypaleniem i koniecznoscia odpoczynku od klamotow


Ja z 5lat nie jadlem niczego w zasadzie ale ostatnio już praca, upały tak sie dały we znaki, ze bez pw nie idzie. A coffeina na mnie ma działanie prawie całkowicie zerowe. Przez lata pracy też po kilkanaście kaw dziennie kiedyś szło i nigdy nie czułem działania . Jedynie czuje przedawkowanie po dużej ilości suchoczerwone usta i kapeć w jopie


Mam kumpla z ADHD i też tak ma że nie działa wcale na niego kofeina może też masz nie zdiagnozowane xd


ADHD leczy się pochodnymi metamfetaminy, więc kofeina na niego działa, ale uspokajająco zapewne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piorun65
Ćwiczę Bo Lubię
Einarr
TomQ-MAG
@Einarr
Bo każdy z nas jest inny i inaczej bedzie reagowal na poszczegolne suple.
ja po dluzsyzm odpoczynku obecnie jestem zadowolony z dzialania podstaowwych szotow na bazie kofeiny,
i to wlasnie te szociki mi pasuja najlepiej bo ich dzialanie czuje dosc szybko po spozyciu itd.
a kto mnie zna nieco z forum, jest tutaj duzej, to wie, ze gery nigyd nie odmawialem i jadlo sie tego wszystkiego bardzo duzo. swego czasu nawet miskowalismy po 1 porcji z roiznych puszek zeby fajnie klkepalo%)

teraz zamiast na stymulacje ukladu nerwowego bardziej nastawiam sie na anabolizm, bop jednak przekombinowanie z mocnymi PRE bedzie skutkowalo szybkim wypaleniem i koniecznoscia odpoczynku od klamotow


Ja z 5lat nie jadlem niczego w zasadzie ale ostatnio już praca, upały tak sie dały we znaki, ze bez pw nie idzie. A coffeina na mnie ma działanie prawie całkowicie zerowe. Przez lata pracy też po kilkanaście kaw dziennie kiedyś szło i nigdy nie czułem działania . Jedynie czuje przedawkowanie po dużej ilości suchoczerwone usta i kapeć w jopie


Mam kumpla z ADHD i też tak ma że nie działa wcale na niego kofeina może też masz nie zdiagnozowane xd


ADHD leczy się pochodnymi metamfetaminy, więc kofeina na niego działa, ale uspokajająco zapewne ;)



Tak jest jak napisałeś pre workout i zamule łapie zwała z tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 250
Kupiłem Dark Labs Ripper jednak nie czuję jego działania. Co mocnego i sprawdzonego w tym momencie byście polecili ( spalacz) ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium