SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3769769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
ja lubiłem miks ESP z Samurajem, tu dmha, tam dmaa i było spoko
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
oddałbym wszystko za możliwość porobienia się kofeina

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
Pasja, życie towarzyskie ale przede wszystkim ciężki tren i praca...i fajnie w tej pracy być na PWO wg mnie...to już kwestia podejścia charakteru i osobowości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie no pewnie ze tak, ale jak słyszę od kogoś że np on nie idzie na trening bo mu się pw skończyło to mi się nóż w kieszeni otwiera
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
To racja, zgadzam się w 100%, ja mam 41 lat i staż 25, wiec trenów bez PWO miałem już co niemiara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
Ale jak może być większe pobudzenie, focus, agresja, lepszy nastrój, to mówię biorę i wchodzę w to haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
Na imprezie tez można bez alko się bawić, ale jak wspominam to tacy zawsze dolinę mieli i podpierali sciany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Też znam ludzi co bez preworkouta nie pójdą, nie kumam tego. Tyle że ja po prostu lubię ćwiczyć i może to jest moim kluczem. Ale właśnie te jazdy po preworkach lubię, nie ćpam to chociaż w ten sposób sobie łeb skuje ahaha Tak swoją drogą przypomniałeś mi coś pięknego czellista! CHIKARA SAMURAI - kolejny preworkout który dosłownie mnie rozp*****lał na łopatki, byłem ultra zaj**iście odpalony na treningu, jak maszyna, także ten też mogę z czystym sumieniem polecić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
no ja wlasnie o tym Samuraju pisalem wyzej jest jeszcze Katana, jak dobrze pamietam. oba na rowni. u mnie w miescie (UK), w polskim sklepie z suplami, zawsze dumnie Samuraj stoi do wziecia
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Na katane się nie załapałem, ale prawda, Samuraj jest konkrecik jak diabli. Niektórzy mieli po nim też zjazdy, chociaż ja się na to nie załapałem a jazda jest aż miło
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium