SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5288
Sporo zabawek było testowane ostatnio.

Blackstone paraburn - raczej lajtowy środek, może się sprawdzić jak uzupełnienie pompera. Z butów nie wyrwie. Może coś tam podgrzeje minimalnie.

Diablos ECA - męczę to g**** i nie mogę zmęczyć. Poza przyprawowymi odbiciami z żołądka...no może coś tam podgrzewa. Ale absolutnie nie sugerować się opiniami z neta które to wychwalają. Pojedyńczy kaps porobi kobietę albo początkującego.

HardRock Supp YELLOW BULLET XTREME - wziąłem tą wersję bo niby miało kosić. No więc nie kosi. Dawka podbita do dwóch kapsów robi za to za mocno. Pobudzenie przechodzi wręcz w rozkojarzenie. Do tego odbija się kwasem.

Hammer Atomic Strenght - czuć że to szpadlem w wannie mieszane. Raz miarka robi pięknie, raz nie. Nie wiem ile i czego tam siedzi naprawdę. Ale z tych wszystkich wymienionych do Hammera wróciłbym najszybciej. Samakowo obleci, treningi podbija.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
U mnie obecnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
TomQ-MAG
U mnie obecnie





Coś więcej na temat działa wyżej wymienionej substancji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 248 dni Przeczytanych tematów 296
No to jak to jest panowie z tymi odżywkami z 1,3 DMAA? Co polecacie? Zakładałem osobny temat ale przeniesiono mnie tutaj:) polecicie coś, co rzeczywiście działa ? I nie natne się na wałek ? Widziałem jakieś tabsy z samym DMAA ale mam wątpliwości i zastanawiam się czy w ogóle są produkty które działają jak te stare.. kiedyś miałem starego noxi pro i skupienie kosa, jak na jakichś tabletkach przepisanych od lekarza głównie na tym mi zależy,skupienie i pobudzenie, pompa nie interesuje mnie w ogóle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5288
Szukasz pewnego źródła zakazanej substancji.
Popatrz na firmy które tu wstawiamy. Under totalny. Jak się sypnie tak w puszce siedzi. Nikt Ci nie zagwarantuje składu produktu klepanego w piwnicy.
Kiedyś chwalili pierwsze wypusty Cracka, potem kupa. Centurion Labz Re1gn obecnie lata w wałkach. Flame podobno ostatnio też obniżył jakość. A skąd masz wiedzieć czy partia wystawiona na takim portalu akucyjnym to pierwszy, oryginalny wypust czy setna partia z podbitą kofeiną i cukrem pudrem?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5288
Więc odpowiedź brzmi - nikt Ci niczego nie poleci bo sami nie jesteśmy pewni. Jadłem Hammer Strenght i nie wiem czy tam 1.3 siedziało. Tak samo Wunderwaffe czy Herolean. Musisz kupić i sam ocenić. Albo zbadać. Albo szukać prochu w Chinach i klepać samemu tabsy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 248 dni Przeczytanych tematów 296
A czy są strony w USA które oferują rzeczywiście stare dobre produkty z 1,3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 257 dni Przeczytanych tematów 250
Cześć. Też zacząłem ostatnio szukać czegoś z 1,3 DMAA. Kilka lat temu brałem Centurion labz RAGE i tam pół miarki dawało koncentracje na 5 godzin. Teraz zostały już tylko podróbki, lub wersje z DMHA. Zastanawiam się czy na bodyshocku są jeszcze jakieś produkty warte uwagi? Np. HOLY GRAIL pre workout dmaa lub Hammer Atomic Strenght dmaa+dmha


Zmieniony przez - MOTO91 w dniu 2023-08-24 16:35:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5288
Kupuj i testuj. Pewności nigdy nie ma.
Ale na logikę - gdyby miał dojście do 1.3 to czy sypałbym do puchy deklarowen X mg na porcje i pchał to za 200 zł?
Jak dla mnie to nawet jeśli gdzieś dodają 1.3 to są mikro porcje podbijane kofeiną, może dmha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
patryk172
TomQ-MAG
U mnie obecnie





Coś więcej na temat działa wyżej wymienionej substancji


dziala bardzo milo :) sugerowana porcje to 2 kapsy, dla mnie na dobre pobudzenie wystarczy 1 :) mozna zmiksowac sobie z cytrulina, glicerynka i jazda na trening:) 2 kapsy z kolei klepie juz bardzo solidnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium