SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3772067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej by ci bylo brac udzial w testach przedtreningowek w dopingu. Dostaniesz 10 najwiekszych kos i wtedy moze znajdziesz cos dla siebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ewentualnie rocky KO

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 77 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4343
Witam serdecznie.



Jestem szczesliwym posiadaczem Venoma, w 2 wariantach smakowych. Jedna puche juz skonczylem.
Teraz zaczalem druga o smaku takim jak na obrazku.
Ogolnie jestem zadowolony z dzialania i bardzo bym polecal.
Mialem przerwe kilkuletnia od przedtreningowek, wiec receptory nie byly zapchane, aczkolwiek wiadomo, ze przez to poczatki stosowania odczuwalem bardziej.

W ciagu pierwszego tygodnia uzywania jej (4 treningi, 4 x venom) bralem nastepujaco.

0,5 miarki:

Skupienie: 6/10

Nie spodziewalem sie wiecej ze wzgledu na dawke, ale na 1 raz naprawde ok. Nie mialem zbytnio ochoty gadac, po prostu robilem cwiczenie,przerwa i kolejne, bez zbednego myslenia o czyms innym

Potliwość: 7/10

Mialem trening nog na poczatku tygodnia, wiec wtedy wjechala ta 1 dawka i 0,5 miarki. Lalo sie ze mnie konkretnie, lekko czulem podwyzszone tetno.


Wytrzymałość: 8,5/10

Znalem swoje juz ciezary w danych cwiczeniach, na pewno o te 2-3 powtorzenia robilem wiecej i na pewno byl opozniony bol i zmeczenie.
Wiedzac, ze tak dziala po 0,5 miarki oczekiwalem sporo po calej.

Zjazdow zero.

2-5 tydzien cwiczen z uzyciem venoma.

1 miarka.

Skupienie: 9/10

Niewazne czy bylem zmeczony dniem, mialem srednie samopoczucie, bylem zdenerwowany innymi sytuacjami zyciowymi, zawsze po tym bylem skupiony.
Bez widzenia tunelowego,krzywych faz. Moze tak po prostu dziala na mnie 1,3. Nie nosilo mnie, nie latalem jak glupi. Jak dla mnie "sweet spot" jezeli chodzi o skupienie. Nie mialem po tym przez ten okres zlego treningu, albo, ze musialem go przerywac.

Potliwość: 8,5/10

Najwiecej bylo widac uzytecznosci przy treningu nog, a takze plecow (inne dni treningowe). Tam naprawde koszulka i spodenki przybieraly na wadze od ilosci potu. Nic wiecej w sumie nie moge dodac :D.

Wytrzymałość: 10/10

Z tygodnia na tydzien dokladalem ciezaru, mialem rotacje serii oraz powtorzen i naprawde czulem roznice, ze naprawde moge, gdzie normalnie bez bym juz z bolu albo braku mocy odpuscil powtorzenie. Tutaj moglem jechac do konca i naprawde nie mialem momentu ze odpuscilem. Oczywiscie jako, ze jestem na redukcji to naprawde przy obcinanych kaloriach trzymac ciezar i objetosc treningowa jestem bardzo zadowolony. Tego glownie wymagam od pre-workouta w tym okresie :).

Zjazdy: Tak, pierwsze 3 razy z uzyciem calej miarki spowodowaly zmeczenie, czulem sie ciezko na bani. Poza tym nic. Nigdy problemow ze snem. Czulem na pewno nieco zmniejszony apetyt po calej miarce.

Wiecej niz jedna miarka nie probowalem i nie zamierzam. Nie ma co przeginac. Pomagac pomaga, spelnia moje oczekiwania.
Zaczalem druga puche, ale tylko kilka miarek bo wole zachowac na pozniej. Niestety juz w jednym sklepie nie jest dostepny, a na pewno chce wrocic do niego.

Obecnie czekam na Blue Magic i zamierzam stosowac w DNT na czczo, a w DT 1h i 30 min po posilku przed samym treningiem. Jako, ze jestem cukrzykiem typu I to sam decyduje o insie kiedy ma byc w organizmie to wydaje mi sie, ze bedzie dzialac odpowiednio :). Oczywiscie tez zdam relacje. Jak gdzies z phenibutem dostane Edge of Insanity to sprobuje, aczkolwiek poki co nie moge znalezc.





Zmieniony przez - ckm65 w dniu 10/04/2019 08:22:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
daniel98765
czellista
jadlem pwo max - sredniawka jak dla mnie. jak dla mnie, aktualnie, nr 1 edge of insinity, nr 2 esp extreme


A czułes wgl jakieś działanie poza problemami gastrycznymi przy większej ilości? :)


jezeli jedna porcja danego pre nie robi na mnie wrazenia to produkt zostaje skreslony stad tez nigdy wiecej nie sypie, bo sa pre gdzie mozna dac pol porcji i kopnie dobrze.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306514
Dobra, mam swoje blue. Przerwa od posiłku wyniesie pewnie koło 4h, a i węgli w tamtym posiłku za wiele nie było.
Trochę wynalazków już jadłem, ale nigdy johy w ilości większej niż 5mg - czyli kosmetyczny dodatek do różnych supli.
Waga +/- 90kg. Dziś dzień cardio. Miałem zacząć z blue od poniedziałku, ale korci :D .Śmiało wrzucać całego capsa czy podzielić na początek by sprawdzić tolerancję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wrzucaj caly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
majkel47
Najlepiej by ci bylo brac udzial w testach przedtreningowek w dopingu. Dostaniesz 10 najwiekszych kos i wtedy moze znajdziesz cos dla siebie :)


I to jest świetny pomysł jak będzie taki test to napewno skorzystam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 888 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8496
czellista
daniel98765
czellista
jadlem pwo max - sredniawka jak dla mnie. jak dla mnie, aktualnie, nr 1 edge of insinity, nr 2 esp extreme


A czułes wgl jakieś działanie poza problemami gastrycznymi przy większej ilości? :)


jezeli jedna porcja danego pre nie robi na mnie wrazenia to produkt zostaje skreslony stad tez nigdy wiecej nie sypie, bo sa pre gdzie mozna dac pol porcji i kopnie dobrze.


Dokładnie tak. Zacząłem od jednej czwartej miarki i doszedłem do półtorej, efektów brak więc uznałem że nie ma sensu więcej wrzucać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Panowie pytanie odnośnie johimbiny. Kupuje ją się gdzieś w "czystej postaci" czy może spalacze z jej dodatkiem. Jeśli tak to co polecili byście?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35086 Napisanych postów 89959 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941145
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium