SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3728941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11999 Napisanych postów 24504 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306342
Temat organizuję zawsze sobie online
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
suple z efka w aktualnym czasie to loteria i nawet nie liczylbym na to, ze w czymkolwiek ja zastaniesz szczegolnie jak leci test w tle to czego chciec wiecej, mozna pod koniec dolozyc johe i tyle w temacie:)

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11999 Napisanych postów 24504 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306342
Po prostu lubię lekko ćpunowate suple przedtreningowo , a jak do tego dochodzi zwiększona potliwość to jakoś tak działa na banie że trening dobrze zrobiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
dokladnie, co do spalaczy z dodatkiem efki jest to dosc temat watpliwy.
w mojej ocenie ECA KO mialo dodatek efki, cena za 60 kapcow okolo 210 zl spalcza, wiec wskazuje na to rowniez to ze mogla ona tam faktycznie byc. raczej bym nie oczekiwal efki w spalaczach ponizej 150zl

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Przeżyłem!

Gmsx
Po prostu lubię lekko ćpunowate suple przedtreningowo , a jak do tego dochodzi zwiększona potliwość to jakoś tak działa na banie że trening dobrze zrobiony


To Tobie by się bardziej przydał ten Chain Reaction

Wczoraj wleciało 8 g i nie było najgorzej, ale ciśnienie w moment do góry, chwilowe roztelepanie i trening przebiegł bardzo szybko + po około 2 godzinach znowu zjazd, ale lekki (zamulenie do zniesienia) i nagłe skurcze ,głownie w łydkach O.o

Coś mocniejszego musi tam siedzieć niż składniki wymienione na etykiecie. No, ale co dokładnie, tego pewnie nigdy się nie dowiem
Ciekawe czy sam Cyber w ogóle wie

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11999 Napisanych postów 24504 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306342
TomQ-MAG
dokladnie, co do spalaczy z dodatkiem efki jest to dosc temat watpliwy.
w mojej ocenie ECA KO mialo dodatek efki, cena za 60 kapcow okolo 210 zl spalcza, wiec wskazuje na to rowniez to ze mogla ona tam faktycznie byc. raczej bym nie oczekiwal efki w spalaczach ponizej 150zl


Spoko byłem w stanie zapłacić te 250zł za eca ko, miało być dostępne w zeszłym tygodniu i na razie cisza. Z tym że tak jak chyba rozmawialiśmy, obawiam się że druga partia nie będzie już tak fajna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
chcesz legalnego cpania to uderzaj w edge lub esp

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
znajomy kupi EDGE w obecnej wersji wiec zobaczymy czy jest znaczna roznica
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11999 Napisanych postów 24504 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306342
Ephedra viridis (liść), wypowie się ktoś względem ephedra sinica? Różnice w działaniu?

Generalnie jako że matki boskiej pieniężnej było coś bym sobie świeżego potestował...

Mój wzrok przykłuło METHYLDRENE ELITE 100 KAPS.

Niby import z USA.
Ktoś, coś?



Zmieniony przez - Gmsx w dniu 2019-03-11 15:05:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
wg mnie nie warto ten methyldrene

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium