SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3624112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
Generacja_
GymSherpa
podjada ktos / podjadal niedawno jakas dobra joszke? jest cos sprawdzonego teraz? jeden wymog - tabsy max 5mg

Ja polecam „PURE LABS TARGET-A2„ 1caps to 3mg jak wrzuce 2capsy to robi mnie jak 15mg yoszki mega hipka poty itd. na wxn kupisz w smiesznej cenie


bo tam siedzi alfa johimbina ktora ma o wiele wiekszy potencjal od hcl
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93257 Napisanych postów 362750 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664051
Dla mnie dzialanie alfa jest za mocne, wole normalna wersje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
jest produkt od submission (firma co robi rockiego ko), ktory w tabsie ma mix alfa joha + hydroxy joha - to jest dopiero kosa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 75 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 741
Nie mam komu się wyżalić, to napiszę to Wam.

Od 14 miesięcy mam najgorszy okres w życiu. Wiele czynników złożyło się na to, że fizycznie i psychicznie jestem wyczerpany. Pracuję jako kierowca autobusu miejskiego, niszczy mnie to fizycznie. Staż treningowy mam 3 lata, ale żeby robić każdy kolejny trening wrzucam hardy, byle jakoś to wydzwigać. Do tego czynniki losowe robią małe przerwy w treningach (zamknięcie siłowni, infekcja, wyrwanie zęba) i nie mogę podnieść formy. Zacząłem więc wrzucać: Crack, Rage XXX, Katana, Samuraj, Red Pitt Bulls, Sharp Amf, Satan, Gera 60mg, Joha 5g, Rad 140, Lgd 4033 i wuchtę lekkich supli jak kredka, beta, tauryna, vit C, arginina, cytrulina. Jadę na oparach oparów i mam wszystkiego dosyć a życie prywatne leży... Musiałem komuś to napisać, sorki za lekki off-top...

Do tego rzuciłem całkowicie alkohol 5 kwietnia 2020, dieta co do grama i maksymalny sen...


Zmieniony przez - Ultimate Hardcore w dniu 2021-01-04 08:30:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
nie ulega watpliwosci, ze korzystanie z PRE tego typu, ktore mocno żyłują nasz ukąłd nerwowy, bo tak niestety jest, beda poglebialy problemy "z glowa". Wiem po sobie, ze kiedy mialem bardzo ciezki orkes w zyciu, gdzie na raz zebralo mi sie kilka zyciowych dylematow na szystkich obszarach, to dodatkowe zylowanie orgaizmu przedtreningowkami nie pozwalalo niestety pozbyc sie problwmoe, gdzie zludnie podczas stosowania stymulantow wydawalo sie, ze tak wlasnie jest. Tutaj trzeba po prostu zrobic sobie mocny detoks i wejsc na cos co przyspieszy regeneracje jak chocby rozeniec gorsi, miksy adaptogenow, olejek cbd itd isc w kierunku tonizacji a nie stymulacji

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1166 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22272
Ja miałem podobnie jakieś 12 lat temu, nawet jest jeszcze na forum mój post, gdzie pisałem jakie dawki biorę. Gera, yoha, efka..itp. Do tego trzy treningi dziennie i deficyt kcal. Chodziłem jak zombie. Dziś kofa przed treningiem i to nie zawsze. Myślę że dobrze by ci zrobiło dwa, trzy dni urlopu, tak około weekendowo. Zero stymulantów, spacer, kąpiel i leżenie, jakiś film. Alko nie pijesz, wiec będzie łatwiej się podreperować. Pzdr.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpocznij, abyś nie skończył jak ten koleś, tj kierowca autobusu co w Warszawie z wiaduktu pół roku temu spadł, bo był na pobudzaczach typu amfa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21315
Ultimate Hardcore
Nie mam komu się wyżalić, to napiszę to Wam.

Od 14 miesięcy mam najgorszy okres w życiu. Wiele czynników złożyło się na to, że fizycznie i psychicznie jestem wyczerpany. Pracuję jako kierowca autobusu miejskiego, niszczy mnie to fizycznie. Staż treningowy mam 3 lata, ale żeby robić każdy kolejny trening wrzucam hardy, byle jakoś to wydzwigać. Do tego czynniki losowe robią małe przerwy w treningach (zamknięcie siłowni, infekcja, wyrwanie zęba) i nie mogę podnieść formy. Zacząłem więc wrzucać: Crack, Rage XXX, Katana, Samuraj, Red Pitt Bulls, Sharp Amf, Satan, Gera 60mg, Joha 5g, Rad 140, Lgd 4033 i wuchtę lekkich supli jak kredka, beta, tauryna, vit C, arginina, cytrulina. Jadę na oparach oparów i mam wszystkiego dosyć a życie prywatne leży... Musiałem komuś to napisać, sorki za lekki off-top...

Do tego rzuciłem całkowicie alkohol 5 kwietnia 2020, dieta co do grama i maksymalny sen...



Zmieniony przez - Ultimate Hardcore w dniu 2021-01-04 08:30:59


Wspolczuje przerabialem pare lat temu podobny temat... lepiej wylizuj bo sie wykonczysz,tu ziola bardziej pomoga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 141
W temacie joszi, co w 10 mg polecacie? kiedyś miałem wxn i było ok ale słyszę że teraz coś średnio , więc?
AH, Labolic , pro nutrition?


Zmieniony przez - poniklan w dniu 2021-01-10 03:49:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
GymSherpa
jest produkt od submission (firma co robi rockiego ko), ktory w tabsie ma mix alfa joha + hydroxy joha - to jest dopiero kosa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Wiecej