SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3745209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Mi dzisiaj doszło z allegro właśnie w składzie 1.3 i joha i poszła miarka , i szału nie ma chodź przez kilka lat mocniejsze przed przedtreningowki jak napalm nie brałem ale za to efka szła ale też przerwa jest już parę tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
A właśnie panowie, jakiś spalacz który dosłownie wyp*****la z butów? W które substancje celować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myśle nad produkcja własnych pre/spalaczy - znaleźli by sie zainteresowani na sample?
Jak będzie wystarczająca ilość osób to może przejde do realizacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35003 Napisanych postów 89908 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940635
szlug
A właśnie panowie, jakiś spalacz który dosłownie wyp*****la z butów? W które substancje celować?

Blue Magic , Oxyslim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szlug
A właśnie panowie, jakiś spalacz który dosłownie wyp*****la z butów? W które substancje celować?


Oxyslim z dynamite
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Eve123
Myśle nad produkcja własnych pre/spalaczy - znaleźli by sie zainteresowani na sample?
Jak będzie wystarczająca ilość osób to może przejde do realizacji.


Ja byłbym chętny, tylko nie syp tam jakiś mefków i innych kokain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Poczytam sobie panowie, dzięki za odpowiedź i czekam na jeszcze jakieś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szlug
Eve123
Myśle nad produkcja własnych pre/spalaczy - znaleźli by sie zainteresowani na sample?
Jak będzie wystarczająca ilość osób to może przejde do realizacji.


Ja byłbym chętny, tylko nie syp tam jakiś mefków i innych kokain



Potem pokminie nad składami i tym co mam w hurcie z składników aktywnych 8) i dam znać jak sample na testa etc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
szlug
Poczytam sobie panowie, dzięki za odpowiedź i czekam na jeszcze jakieś


rowniez podepne sie pod kolegow wyzej i napisze Oxyslim. rowniez BlueMagic daje rade ale 2 capsy musza isc zeby byl jakis tam "szal"
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Ketchup123
Mi dzisiaj doszło z allegro właśnie w składzie 1.3 i joha i poszła miarka , i szału nie ma chodź przez kilka lat mocniejsze przed przedtreningowki jak napalm nie brałem ale za to efka szła ale też przerwa jest już parę tyg


Zmieniam zdanie porobiło ładnie;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium