SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3748623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
wziąłem slim extreme i.. nic ale oby dzialało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
luzik, mialem to samo. jak dla mnie produkt nie warty uwagi
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Slim Xtreme od WXN nie działa? Ten w czerwonych kapsach?

Czy ktoś spoza 18 testu przedtreningówek w dziale Doping miał styczność z Saber Claws Riddick?
Mam taką zagwozdkę, brałem ten prew i działa słabo (takie 3 na 5) a każda inna osoba w teście ocenia go wysoko pod względem pobudzenia. Dla pewności brałem dwa razy i efekt ten sam, inne prew działają (z tych, których skład wskazuje, że powinny działać) tylko z tym jest taka sytuacja.
Ogólnie nie jest to problemem, bo na rynku jest spory wybór jednak jestem ciekawy co jest powodem takiej sytuacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Rabittt
Slim Xtreme od WXN nie działa? Ten w czerwonych kapsach?


Dokladnie ten.

Dla mnie najważniejsze działanie to ubytek cm a mówiąc, że nie dziala mam na myśli, że nie czuje kompletnie nic po wzięciu. Potliwośc ta sama, ciepłota ta sama, energia ta sama, zadnego fokusa, pobudzenia itp, kompletnie nic.


Zmieniony przez - tomik2 w dniu 2020-01-07 08:44:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
Do obydwóch postów powyżej - tu się pojawia właśnie najlepszy przykład, że na każdego dany środek może działać nieco inaczej. Dopuki sam nie spróbujesz, nie będziesz wiedział czy na Ciebie działa czy niekoniecznie, dlatego te testy są właśnie m. in. po to, żeby dopasować środek do siebie a nie kupować całą puchę, bo inni polecają a potem okazuje się wtopa i 150-200 w plecy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1026 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38199
Sprobuję jeszcze połączyć z czymś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ne wiem czy eksperymenty z pseudoefedryną robiliście? Ja ostatnio dawałem coś mocniejszego w czerwcu ubiegłego roku. Teraz dałem HF z DMHA i 120mg pseudoefedryny to maiłem wrażenie, że wszechświat ogarniam
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66847
Rabittt

Czy ktoś spoza 18 testu przedtreningówek w dziale Doping miał styczność z Saber Claws Riddick?
Mam taką zagwozdkę, brałem ten prew i działa słabo (takie 3 na 5) a każda inna osoba w teście ocenia go wysoko pod względem pobudzenia. Dla pewności brałem dwa razy i efekt ten sam, inne prew działają (z tych, których skład wskazuje, że powinny działać) tylko z tym jest taka sytuacja.
Ogólnie nie jest to problemem, bo na rynku jest spory wybór jednak jestem ciekawy co jest powodem takiej sytuacji.


W 17 teście też był i mam podobne odczucia co ty lipa
Porównania do meso mocno chybione

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
riddick sredniaczek taki o

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
tomik2
wziąłem slim extreme i.. nic ale oby dzialało


Ja miałem combo Slim Extreme + Blue Magic. O ile potliwość na plus, tak pobudzenia żadnego nie czułem, kompletnie nic, nawet przy 2-3x większej dawce. Straciłem całkowicie zaufanie do tej firmy. Aczkolwiek są osoby (chyba większość) którzy dostają legitny towar, zgodny z opisem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium