SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3790124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
a wystarczy jedna recka i problem rozwiązany a o ile zdrowiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
sfdpowersfd
a wystarczy jedna recka i problem rozwiązany a o ile zdrowiej

a co ciekawego jest na reckę? bo na grudzień, chcę coś mocniejszego i tak obserwuję po cichu temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 629 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27206
Pewnie Efka. :D

KiedyCiebieNiemaCzujeWSercu pustkeJestesMojaWodaBezCiebieUschne!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 45 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1513
jakaś sprawdzona yoha? ktoś coś wie? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
haya labs w tabsach 2,5 mg
chlpaki cos narzekali na wersje 10 mg ale byc moze spodziewali sie czeghos wiecej od suplementu tego typu
dla mnie produkt byl bardzo dobry. zarzucalem 7,m5 mg do 400 mg kofeiny i robilo naprawde dobra robote, wiec na pewno siedzi to co powinno w produkcie
a skoro 2,5 mg dziala bardzo dobrze, to nie widze jakos zbytnio sensu by producent lecial w kulki z wersjami 5 mg czy 10 mg, bo tez takowe chyba maja w swojej ofercie. Ogolnie firma ma bardzo dobre opinie jezeli chodiz o suple

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
espe123
Pewnie Efka. :D

aaa to mam pół szafki, bo co wizyta po receptę biorę dodatkowo po jednym myślałem, że coś nowego się pojawiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Dla mnie Flame był bardzo dobry , kolejna partia mi się trafia już lipa .. za dużo alfa yohy … ciagle jakiś strach , zimne poty .. teraz nie brałem to nie wiem choć pierwsza pucha była super :) , aktualnie zjadłem z kumplami Crack Gold i dosłownie zamiatał także polecam jak ktoś ma dojście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 35 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1205
Brał ktoŚ przedtreningówkę Stim Junky warto wydać te 200 zł na ten wynalazek czy lepiej może dark labs crack
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
YelouBanana
Brał ktoŚ przedtreningówkę Stim Junky warto wydać te 200 zł na ten wynalazek czy lepiej może dark labs crack
Brałem Junky i nie polecam , Tomq brał i chwali XDD także masz 50-50 , Crack polecam bardzo bardzo :) choć dużo wersji lata gdzie skład okrojony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
DJ_DoDo
espe123
Pewnie Efka. :D

aaa to mam pół szafki, bo co wizyta po receptę biorę dodatkowo po jednym myślałem, że coś nowego się pojawiło


nieeee, stara poczciwa efka;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium