SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 393
Nox3531
Siemka, gdzie mogę kupić rippera, żeby nie dostać wała?

podpinam się,
btw. co odwaliło WXN ? nie w temacie, a właśnie miałem od nich brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
czarny1910
Nox3531
Siemka, gdzie mogę kupić rippera, żeby nie dostać wała?

podpinam się,
btw. co odwaliło WXN ? nie w temacie, a właśnie miałem od nich brać


WXN/Dark Labs już od dawien dawna większość osób omija szerokim łukiem, zarówno przedtreningówki jak i SARMy. Zaczęła się loteria i nie wiadomo co do środka sypią. Różne rippery itd., już nie kopią, a koło DMAA to nawet nie leżało.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 18 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 393
No to co i od kogo brać: szukam dobrej przedtreningówy/spalacza i joszki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Ale jakiegoś stacka z johą jak ripper, czy może być oddzielnie? Może USP JACK 3D wersja USA, albo ESCOBARa + joszka z Androchemu.


Zmieniony przez - Psycho Dad w dniu 2023-07-12 16:33:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 97
Ja właśnie szukam stcka pokroju ripper'a polecisz jakąś stronę gdzie mogę kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Biorę wszystko z Alledrogo i nie narzekam, bo przecież tam normalnie sprzedają zwykłe sklepy. SFD też tam ma swoje produkty, więc nie wiem skąd strach przed zakupami na tym serwisie. A i słyszałem, że preworkout WUNDERWAFFE też jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
Psycho Dad
czarny1910
Nox3531
Siemka, gdzie mogę kupić rippera, żeby nie dostać wała?

podpinam się,
btw. co odwaliło WXN ? nie w temacie, a właśnie miałem od nich brać


WXN/Dark Labs już od dawien dawna większość osób omija szerokim łukiem, zarówno przedtreningówki jak i SARMy. Zaczęła się loteria i nie wiadomo co do środka sypią. Różne rippery itd., już nie kopią, a koło DMAA to nawet nie leżało.

Przecież sami od siebie powinni zamknąć tm sklep to raz, a dwa ludzie wiedzą że ich towar bardzo odbiega od tego co jest na etykiecie. Pany a coś takiego widzieliście?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
modlic
Psycho Dad
czarny1910
Nox3531
Siemka, gdzie mogę kupić rippera, żeby nie dostać wała?

podpinam się,
btw. co odwaliło WXN ? nie w temacie, a właśnie miałem od nich brać


WXN/Dark Labs już od dawien dawna większość osób omija szerokim łukiem, zarówno przedtreningówki jak i SARMy. Zaczęła się loteria i nie wiadomo co do środka sypią. Różne rippery itd., już nie kopią, a koło DMAA to nawet nie leżało.

Przecież sami od siebie powinni zamknąć tm sklep to raz, a dwa ludzie wiedzą że ich towar bardzo odbiega od tego co jest na etykiecie. Pany a coś takiego widzieliście?





Widziałem to i chyba na tej stronce widziałem Modafinil . Także uwierze ze tam siedzi Moda . Jak dla mnie kibel . Już chyba pewnej na alledrogo

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
modlic
Pany a coś takiego widzieliście?





Brałem z tej stronki produkty MOMO i wszystko działało jak należy, ale z TITANa nic nie miałem jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
Michass90
modlic
Psycho Dad
czarny1910
Nox3531
Siemka, gdzie mogę kupić rippera, żeby nie dostać wała?

podpinam się,
btw. co odwaliło WXN ? nie w temacie, a właśnie miałem od nich brać


WXN/Dark Labs już od dawien dawna większość osób omija szerokim łukiem, zarówno przedtreningówki jak i SARMy. Zaczęła się loteria i nie wiadomo co do środka sypią. Różne rippery itd., już nie kopią, a koło DMAA to nawet nie leżało.

Przecież sami od siebie powinni zamknąć tm sklep to raz, a dwa ludzie wiedzą że ich towar bardzo odbiega od tego co jest na etykiecie. Pany a coś takiego widzieliście?





Widziałem to i chyba na tej stronce widziałem Modafinil . Także uwierze ze tam siedzi Moda . Jak dla mnie kibel . Już chyba pewnej na alledrogo

A podaj wujkowi namiary jak. Możesz. Priv.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium