SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3779515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Yohimbine db pharma, brał ktoś takie coś? Smaczne? I przedtrening Satan, wcinaliście?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 176 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10002
Ja bralem ale solo bez kofeiny i jakos nie trzepala za specjalnie a juz po 5,5 tabsa lecialo... ale wzielem 2 razy z kofeina to wlosy deba stawaly...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
satan spoko pre


Zmieniony przez - czellista w dniu 09/06/2020 05:26:22
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
U mnie to będzie pierwsza styczność z yohą zastanawiam się czy brać tą, jeszcze właśnie jakiś mix z kofeinką będzie i lece to oblukać, tylko że potem wlatuje 300 mg kofy z preworkout'a i tak średnio mi się widzi dziennie, koło 600mg kofy cisnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 176 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10002
To celuj johe innej firmy bo ta mnie nie przekonala, zostalo mi jeszcze pol pudelka to teraz zrobie podejscie z kofa od poczatku
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
A mogę jeszcze prosić o jakieś doradzenie odnośnie brania, wiem że najlepiej byłoby z rana na czczo, problem jest w tym że często od rana aktualnie śmigam trening i wolałbym iść nażarty bo wlatują mocniejsze preworki, jakaś rada jak to wcinać?


Zmieniony przez - szlug w dniu 2020-06-10 22:27:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
joha zdala od posilku, zdala od wegli. jak bierzesz mocniejsze pre to jesli bedziesz mial legitna johe to zastapi Ci ona pre, wiec laduj rano na czczo przed treningiem.
nie widze sensu w brania johy poza okresem treningowym.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 141
Panowie, co warto wrzucić przy 14% w typie endo. Zazwyczaj lecę zestawem Kofeina/joha/synefryna-200/10/40 w porcji, którą biorę 2 razy dziennie. Szczerze mówiąc to już nic nieczuc jak rok czy 2 lata temu. Podbijać teraz dawki czy może eca(chociaż to loteria i nie wiem czy nie szkoda kasy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
johe mzoesz podbić na 0.02 mg na kg masy ciała
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 141
W sumie dziennie wychodzi mi 20mg. Podbić na pojedynczej dawce do 15?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium