SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3805895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 165
Banan
Pirek928
Panowie jakaś Yoha teraz w ogóle warta uwagi na allegro, bądź ktoś coś o kimś wie ?


dark labs double yohimbine mix alfa i hcl
pro nutrition hcl
powyzsze 10mg
androchem (5mg)


Tego dark laba widziałem, tylko sporo negatywów tam było więc go odpuściłem, to samo w przypadku pro nutrition hmm najlegitniej wypada ten androchem z tego co widzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1801 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21409
Jeslo chodzi o yoszke to obecnie chyba tylko pewne andro mialem cos takiego ale niestety wszystko co dobre szybko sie konczy


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 364
Siema
Macie coś do polecenia żeby spalac tłuszcz?
Myślałem nad ripper z dark labsa chyba ze znacie coś lepszego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234945
ripper bedzie bardzo dobry
reszta juz w rekach diety i treningu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 15 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 364
Dzięki wielkie za odpowiedź
A pytanie z jakich źródeł kupujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234945
Zagadaj do Banana może coś ma jeszcze na stanie :)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 165
Generacja_
Jeslo chodzi o yoszke to obecnie chyba tylko pewne andro mialem cos takiego ale niestety wszystko co dobre szybko sie konczy




No szkoda, ale nic spróbujemy tego androchema, zobaczymy co z tego będzie



Zmieniony przez - Pirek928 w dniu 2022-08-17 10:26:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958548
Pirek928
Banan
Pirek928
Panowie jakaś Yoha teraz w ogóle warta uwagi na allegro, bądź ktoś coś o kimś wie ?


dark labs double yohimbine mix alfa i hcl
pro nutrition hcl
powyzsze 10mg
androchem (5mg)


Tego dark laba widziałem, tylko sporo negatywów tam było więc go odpuściłem, to samo w przypadku pro nutrition hmm najlegitniej wypada ten androchem z tego co widzę.


tylko widzisz, Ty gdzieś coś widziałeś, czytałeś, a może i Ci się tylko wydawało (pomijam fakt, ze w takich tematach na różnych forach, FB itd siedzi mnóstwo pimperów firmy X czy Y, jedni będą bronić swoich wynalazków, jechać po innych, a drudzy na odwrót - nic nowego, w świecie internetu)

ja mam tutaj realnych ludzi, których widzę na swoje oczy bardzo często i to nie od wczoraj, bo większość to wieloletni znajomi, których opinia jest dla mnie najcenniejsza, bo wtedy wiem czy jest sens coś brać, czy nie np. by mieć pod ręką parę sztuk na przyszłość

większość to też nie amatorzy, a albo osoby z XX letnim stażem, albo zawodnicy, a sezonowo także typowy amator , ktory chce sobie np. przed latem czymś podkręcić redu i zainteresował się tematem mocniejszego spalacza, yoszki, czy sally

tak więc , podtrzymuje swoje wcześniejsze zdanie i polecam wspomniane produkty, obecnie najczęściej chwalona opcja to ten mix od dark labsa, Ci co brali wczesniej pro ,wspominają ją także lepiej , ale też jest droższa pare zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 165
Banan
Pirek928
Banan
Pirek928
Panowie jakaś Yoha teraz w ogóle warta uwagi na allegro, bądź ktoś coś o kimś wie ?


dark labs double yohimbine mix alfa i hcl
pro nutrition hcl
powyzsze 10mg
androchem (5mg)


Tego dark laba widziałem, tylko sporo negatywów tam było więc go odpuściłem, to samo w przypadku pro nutrition hmm najlegitniej wypada ten androchem z tego co widzę.


tylko widzisz, Ty gdzieś coś widziałeś, czytałeś, a może i Ci się tylko wydawało (pomijam fakt, ze w takich tematach na różnych forach, FB itd siedzi mnóstwo pimperów firmy X czy Y, jedni będą bronić swoich wynalazków, jechać po innych, a drudzy na odwrót - nic nowego, w świecie internetu)

ja mam tutaj realnych ludzi, których widzę na swoje oczy bardzo często i to nie od wczoraj, bo większość to wieloletni znajomi, których opinia jest dla mnie najcenniejsza, bo wtedy wiem czy jest sens coś brać, czy nie np. by mieć pod ręką parę sztuk na przyszłość

większość to też nie amatorzy, a albo osoby z XX letnim stażem, albo zawodnicy, a sezonowo także typowy amator , ktory chce sobie np. przed latem czymś podkręcić redu i zainteresował się tematem mocniejszego spalacza, yoszki, czy sally

tak więc , podtrzymuje swoje wcześniejsze zdanie i polecam wspomniane produkty, obecnie najczęściej chwalona opcja to ten mix od dark labsa, Ci co brali wczesniej pro ,wspominają ją także lepiej , ale też jest droższa pare zl




Dlatego też przyszedłem tutaj po poradę, bo wiem że jest tu mnóstwo ludzi z dużo większą wiedzą ode mnie, i że doradzicie jaki środek konkretnie wybrać żeby się nie przewalić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1801 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21409
Pirek928
Generacja_
Jeslo chodzi o yoszke to obecnie chyba tylko pewne andro mialem cos takiego ale niestety wszystko co dobre szybko sie konczy




No szkoda, ale nic spróbujemy tego androchema, zobaczymy co z tego będzie




Zmieniony przez - Pirek928 w dniu 2022-08-17 10:26:28


Mogę polecić andro dzis poszła pierwsza dawka działa jak apteka z zdjecia a wiec osobiscie polecam,rok temu kupilem z wxn totalna lipa o innych labach nie wspomne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium