SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3779086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
hazard core wypuscil obecnie fajny sort, PRE Ashes i spalacz Melt
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
A jest jakiś fajny spalacz po którym da się łatwo usnąć?
Od początku treningu do położenia się spać u mnie jakieś +-3,5h.

Żadnych pre nie brałem od czasów Jacka, meso, T5 itp.
Jedynie Miami learn rok/dwa temu, ale tam było tyle johy, że wyp*****lalo mi korki i wywaliłem to w p***u bo przez dwa lata nie mogłem sobie poradzić z jednym opakowaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
To znaczy Rozumiem że od momentu rozpoczęcia sesji treningowej do momentu w którym kładziesz się do łóżka masz przeznaczone 3 i pół godziny?
No niestety jeżeli jesteś osobą która dość mocno reaguje na wszelkiego rodzaju stymulanty to przyjęcie ich przed treningiem wydaje się tutaj mało sensowne. Tutaj zdecydowanie polecałbym wybrać jakiś suplement który nie posiada w składzie stymulantów i będzie to Jedyna opcja jaka można tutaj ewentualnie przyjąć. Ewentualnie coś na bazie kofeiny Jeżeli nie będzie ona również problematyczna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Tak +-3,5h od wejścia na siłkę do położenia się w łóżku.

Nie jestem pewien jak zareaguję, kawy piję sporo bo 3-5 dziennie więc kofeina mnie jakoś nie specjalnie robi, miałem okres, że przed treningiem waliłem 400mg kofy w tabletkach + kawe/monstera i też jakiegoś ogromnego problemu ze snem nie miałem.

Ze stymulantami mam duże doświadczenie, ale raczej tymi niezwiązanymi ze sportem bo od tych T5, jacków z geranium itp. już minęło trochę lat.
Od tych niesportowych też mam dość długą przerwę rzecz jasna.

A interesuje mnie głównie coś co będę mógł brać jako dodatek do mocniejszych spalaczy, żeby nie pchać się znów w DNP.
Chyba, że spróbować johy w normalnej dawce ?
Bo w tym miami learn było 20mg na kapsułkę, a było to moje pierwsze podejście do johy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Mozeszdo kofeiny dać tak jak napisałeś zwykla Johy.. zacząć od 2.5 mg i moze to zda egzamin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234869
jw
bedziesz musial metoda prob i bledow cos zakombinowac,
byc moze trening na tyle Cie zmeczy, ze nie bedzie kklopoyu z tym, ze uklad nerwowy bedzie mocno pobudzony.
jednak sa tez osoby ktora po samym treningu silowym sypiaja kiepsko, wiec tutaj tez trzeba mieco to na uwadze ze sam mocny trening moze jak gdyby byc powodoem do tego, ze uklad nerwowy bedzie podtrzymany w mocnej aktywnosci. jednak skoro tak trenujesz na co dzien, to juz pewnie wiesz czy ci to sluzy czy tez nie, wiec pozostaje kwestia suplementacji :)

ogolnie widzialem zawodnikow, ktorzy trenujac wieczorami po treningowo laduja ashwagandhe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 359 Napisanych postów 1974 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69350
Pre ashes lub Sharp amf ktoś próbował bo skład mocny...
I czy też mają nawalone niacyny bo nie lubię flusha...
Widzę że to wszystko linia supli Cybera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
zolo333
Pre ashes lub Sharp amf ktoś próbował bo skład mocny...
I czy też mają nawalone niacyny bo nie lubię flusha...
Widzę że to wszystko linia supli Cybera

Pres ashes to raczej nie bo dopiero parę postów Tom tylko wspomnial
Sharp z parenascie/dziesiat stron wcześniej ktoś chwalił i ze czesze mega mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
HYPER POWER
1/2 porcji(miarka) takie spokojnie acz kolwiek przyzwoite pobudzenie
3/4 porcji(1.5miarki) No tu już czuc zlo pelna koncentracja,chec treningu,chec dorzucenia ciężaru i zlosc treningowa
Aczkolwiek nie jakiś otlumiacz ze nie wiadomo co się dzieje naokoło
W przyszłym tyg jak będę miał treningi o 6 rano sprobuje całej porcji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Wxn - Blue magic , dzisiaj wziąłem 1 Tabs i myslalem że zmiecie z planszy , także jest co trzeba w środku :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium