SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
fluent
Michass90
fluent
Michass90
fluent
Michass90
TomQ-MAG
a ourde jak pamietasz czasy meso czy doriana, to faktycznie juz sporo lat minelo, to to bylo z 13 lat wstecz%)
co do spalaczy ktore dzialaja solidnie, ale nie sa przesypane zbyt mocno zerknij na ECA KO od Submission, mi przyspasowal w silne dzialania. Formula oparta na twz ECA, ale oczywiscie to tlyko taki skrot myslowy bo efedryny bym sie tam nie spodziewal, jakis pewnie ekstrakt za to, elko podsrasowane dmaa/dmha wyciagami z kory wierszby bialej itd, jednak dzialanie jezeli chodiz o palenie fatu, pobudzenie, jest naprawde bardzo spoko


Ja czasy pamiętam ale bralem tylko doriana . Choć kiedyś jakoś szczególnie nie brałem PRE bo gdzieś nie widzialem potrzeby . Teraz to co innego sally + coffi i robi fajnie. Teraz koncze sally i efekty naprawdę fajne są mysle ze lepsze niz na clenie i bez latających rąk itp


Właśnie myślę o sally zamiast clenu jak zwykle. Clen palił fat bdb ale samopoczucie plus wyniki już słabiej, więc szukam alternatywy. Mówisz, że spoko efekty? Mogę wiedzieć jakie dawki stosowałeś ?


Właśnie jesli by przeliczyć dawki to clenu kiedys więcej szlo i efekty bez szału ( bardziej zalezalo od dnia itp ) a sally dochodzilem do 3tab czyli 24mg dziennie i efekty widoczne są gdzie czasami jadlem niezbyt czysto


Fajnie, to chyba spróbuję. Zaczynałeś od 4mg x1 czy więcej od razu ? I łączysz z kofą przed treningiem tak ?


Chyba nie zrozumiałeś zacząłem od 1tab 8mg ( mam andro sally ) brałem przed treningiem i z rana

Dobrze dobrze, tylko ja po prostu będę miał tabsy po 4mg i dlatego tak zapytałem ) Czyli u mnie jakby 4x2 i potem 4x4 ewentualnie, no dobra. Dzięki wielkie!


Nmzc od tego jest forum by pytać. Dawke dobierasz indywidualnie i obserwujesz się nie sugeruj sie tym jaką ja brałem

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958391
Ja sally mam taki sprawdzony protokół i mi on pasuje, moze ktos skorzysta
4 dni x 1 tab (8 mg)
4x 2 tab (16 mg)
4x 3 tab (24 mg , rozbijam juz np. 1 + 2 przed treningiem)
4x 4 tab (32 mg, rozbijam np. 1+2+1)
potem 5-7 dni off i od nowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
to na pusty bebech ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Wiek 298 dni Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1430
Siemano, przyszedł do mnie dzisiaj Ripper w takiej wersji. Jest duża różnica w działaniu jeśli chodzi o starszą wersję z dmaa? Jest ona jeszcze gdzieś do dorwania, bo z tego co widziałem to tylko ta opcja obecnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
witaj, mialem obie wersje, jak dla mnie dzialanie jest mega zblizone :)
nawet mam jeszcze gdzies pare capsow starego, zostawilem sobie na czarna godizne jak bede potrzebowal szatanskiego dzialania%)
jestem ciekaw Twoich reakcji, bo ja po jednym calym kapsie nie ogarniam systemu wersja 1 miala 15 mg joskzi w porcji, tutaj mamy 7 mg wiec jest nieco mniej, ale i tak ta nowa wersja jak dla mnie za mocna jak na jeden caly kaps na porcje, ja otwieralem kapsa i wysypywalem polowe proszku sobie i to byla optymalna dawka dla mnie...
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Na forum 153 dni Przeczytanych tematów 610
ja mam chyba ta nowa wersje, nie jestem zadnym kozakiem a dobijam przed treningiem jeszcze jednym kapsem johy z andro i wtedy jest fajnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Ja na johimbine reaguje bardzo mocno dla mnie 5 mg już działa naprawdę fajnie optymalnie dawki rzędu 10 mg wrzucam już naprawdę na taki końcówce redukcji gdzie te kalorie są już na tyle nisko że ledwo żyje i wtedy taka johimbina jeszcze gdzieś tam potrafi mnie postawić na nogi żeby zrobić dobry trening. No ale ten Ripper to działał na mnie wyjątkowo bardzo mocno naprawdę nawet tej wersji nowej otwierałem kapsa na pół i dzieliłem sobie proszek i wtedy połowa takiego kapsa działała na mnie optymalnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Wiek 298 dni Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1430
Wziąłem dzisiaj przed treningiem około 3/4 kaps nowego Rippera i dosypalem jeszcze 12g cytrulinki. Powiem szczerze że działanie mega,miałem ogólnie 2 miesiące przerwy od jakichkolwiek treningów a zupełnie tego nie odczułem, siła i skupienie na bardzo dobrym poziomie. Jedynie teraz w chacie taka lekka zamuła jak po pamiętnych klasykach z dmaa :d

Jednak apetyt słaby po treningu i dziwna zamuła, taki trochę powrót do czasów mesomorpha, nox pumpa czy jack3d


Zmieniony przez - LFCfanatic27 w dniu 2024-03-29 18:24:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
no akurat w przypadku spalaczy to blok apetytu jest przez wieszosc osob pozadanym efektem, bo korzystaja z niego podczas redukcji :P
gorzej jak obencie pre sa naladowane joszka i jak ktos mocno reaguje na jej dzialanie pod katem blokowania apetytu, to tutaj podczas zaawansowanego juz okresu masowego, gdzie mamy do przejedzenia kilka workow przyslowiowego ryzu, to ciezko tutaj korzystac z mocnego pre podczas masy. U mnie ripper tez dosc mocno wplywal na apetyt, ale tak jak wczesniej pisalem, na masie go nie podjadalem%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
TomQ-MAG
no akurat w przypadku spalaczy to blok apetytu jest przez wieszosc osob pozadanym efektem, bo korzystaja z niego podczas redukcji :P
gorzej jak obencie pre sa naladowane joszka i jak ktos mocno reaguje na jej dzialanie pod katem blokowania apetytu, to tutaj podczas zaawansowanego juz okresu masowego, gdzie mamy do przejedzenia kilka workow przyslowiowego ryzu, to ciezko tutaj korzystac z mocnego pre podczas masy. U mnie ripper tez dosc mocno wplywal na apetyt, ale tak jak wczesniej pisalem, na masie go nie podjadalem%)


U mnie yoha nawet w dawce 20mg/ dzień ale brałem rzadko to nie blokowała apetytu . Za to geranium juz bardzo blok czułem , i z 2x zdarzyło mi sie po mt2 mieć blok apetytu na pół dnia
1

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium