SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3810838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 142
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 56 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2813
Oxyslim fakt, dobrze posypany jest - mnie osobiście mało co rusza, tak biorąc około 15-16 do północy nie usne na pewno, chyba, ze na siłę. Na pewno nir zabawka do brania codziennie, przynajmniej nie dla mnie.

Fajna alternatywa to range xxx, bardziej zabija apetyt, na marzec wchodzę na vlcd, dam znać czy zadziałało.

Przy okazji, Wasz nr 1 na zabicie apetytu? Nie mam większego problemu, ale czasem hamulce nie działają i.. Oj**alem całego nutlove o raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
to jest jakaś abstrakcja jeśli chodzi o moją siostrę. ona i jej mąż redukują z moją pomocą. na ostatnie kilka tyg dołożyłem im oxyslim. wrzucili po tabsie na czczo i o to ich reakcja:
siostra - kupy brak, potu brak, coś tam pobudziło ale bez szału
szwagier - ja j**ię zaraz mnie rozniesie, leje się ze mnie jak z kranu, coś Ty mi dał

także tego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33180 Napisanych postów 23273 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278298
Heja .z racji że praktycznie nigdy nie używałem spalaczy to co aktualnie możecie polecić z naprawdę mocnych i pewnych ?

Leci johimbina HCl 20mg test cypio .miska i treningi oczywiście dopięte . Jest sens dodawać coś czy sama joha i cypio wystarczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
masteron sobie dorzuc
wystarczy sama joha, ewentualnie mozesz pomyslec o heliosie / sally
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33180 Napisanych postów 23273 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278298
Ok dzięki . Z saa właśnie nic nie chce bo muszę krew gęsta doprowadzić do porządku . Poszukam tych co wymieniłeś . A powiedz jeszcze , są pewne czy mogą trafiać się podróbki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958548
Sally masz pewniak bo jest apteczny lub bdb Androchem, brałem obydwa i działają jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33180 Napisanych postów 23273 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278298
Dzięki Kuba ;) jak ty mówisz że tak jest to już wszystko jasne .pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 46 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3149
To może trochę nie w temacie....zawsze pomiędzy jednym pre,a drugim,robię sobie kilkutygodniową przerwę i u mnie pierwszy tydzień "na odwyku" od pre wygląda nieciekawie,zero energii,jakiegokolwiek skupienia itd,czuję się na siłce jakby ktoś mi przyłożył czymś ciężkim w głowę...oczywiście gdzieś tak po tygodniu,dwóch to mija i wchodzę na swoje normalne obroty ale pierwsze treningi po odstawieniu pre robię dosłownie na odp....ol:)....macie jakieś sposoby na ten okres po odstawieniu pre(pewnie nie wszyscy mają tak jak ja)?Może jakieś nootropy...Jestem akurat po starym Edge'u i Bombschellu,powrót do rzeczywistości okazał się bardzo ciężki:):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160562 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234945
rozeniec gorski i ogolnie adaptogeny w tym okresie wrzuc sobie:)
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium