SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 12 Na forum 153 dni Przeczytanych tematów 610
Bartosz1983
Co oprucz rippera ktury jest chyba najmocniejszym spalaczem ogulnie dostępnym godne polecenia ? Czy ripper generalnie na chwilę obecną jest najmocniejszy?


ty gamoniu specjalnie piszesz z bledami w kazdym watku?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
dzikiwensz
Bartosz1983
Co oprucz rippera ktury jest chyba najmocniejszym spalaczem ogulnie dostępnym godne polecenia ? Czy ripper generalnie na chwilę obecną jest najmocniejszy?


ty gamoniu specjalnie piszesz z bledami w kazdym watku?


Tak mi sie wydaje .. ze w każdym temacie błąd ortograficzny goni błąd.i w dodatku pytania na poziomie 12-latka
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 110 dni Przeczytanych tematów 1383
Czy Titan ephedral może być mocniejszy, gdzie są pochodne efedryny od efedryny hcl tussipect z apteki? Sprzedawca twierdzi, że mocniejszy od efedryny hcl z tussipect.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Tego titana to coś czuć wałem z kilometra. Brał to ktoś?
Wyjdzie jak słynna T5 jedna partia ok w reszcie sama kofeina

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 110 dni Przeczytanych tematów 1383
Sprzedawca napisał mi że podobnie działa jak efedryna hcl ten ephedral.Czy jak twierdzi sprzedawca możliwe że Ephedral Titan działa podobnie do efedryny hcl? Ktoś polecał geranium Titan że dobre.Może próbkę kupię Ephedral i sprawdzę jak działa ale nie chce mi sie wierzyć że podobnie działa do efedryny hcl.


Zmieniony przez - Bartosz1983 w dniu 2024-02-05 15:59:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8028
Witam Panowie :D macie może do polecenia jakieś fajne mocne pompery ? Planuje połączenie spalacz plus właśnie coś na typową pompę :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Pretor18
Witam Panowie :D macie może do polecenia jakieś fajne mocne pompery ? Planuje połączenie spalacz plus właśnie coś na typową pompę :d


Meta przed treningiem robi dobrą robote
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 76 dni Przeczytanych tematów 25
Witam. Szukam przestreningowki/ czegoś do nauki skupienia bez johimbiny najlepiej na geranium Lub samym geranium

Będę wdzięczny jeżeli możecie coś polecić konkretnego.

Pozdrawiam i dźiekuję z góry za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78322
Panowie, co dziś kupić? Zważywszy, że FLAME działał bardzo fajnie, a RIPPER to dla mnie za mocny specyfik?
Fajnie, jakby zahamowalo apetyt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
tomaszS
Panowie, co dziś kupić? Zważywszy, że FLAME działał bardzo fajnie, a RIPPER to dla mnie za mocny specyfik?
Fajnie, jakby zahamowalo apetyt


Ja po Geranium jeść nie moge nawet jak gastro złapie

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium