SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3777735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Dzięki. Jeszcze jedno małe pytanie. Czy opłaca się brać yohe przy bf rzędu 18-20%?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306514
A co do samej firmy to chyba jedna z lepszych w ostatnim czasie. Miałem okazję spróbować ECA od nich które niestety jakoś nagle zniknęło że sprzedaży... Wyrywało z kapci...

Edit

Nie, nie opłaca się


Zmieniony przez - Gmsx w dniu 2019-04-20 18:24:59
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
No ok. To poczekam z tą yohą jak zejdę do bf'u 15%

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
joha to tak ponizej 10%, inaczej mija sie to z celem
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Teraz to chyba trochę przesadziłeś z tym 10%...

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306514
Moim zdaniem 14-15% śmiało można wrzucać. Jak już brzuch jest WIDOCZNY. Znam wiele osób które wrzucaly przy większym bfie i joha działała, ale chyba bardziej jako efekt placebo i motywator do trzymania michy. Osobiście wrzuciłem 3 dni i wróciłem do efki i 1,3 yoha to ewentualnie jak już będzie mus bo z pasa schodzić nie będzie... Zupełnie nie dla mnie środek, za dużo ustawiania michy i na treningu slabo... A nie jestem typem hardkora co miesza efke z johą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tey
Teraz to chyba trochę przesadziłeś z tym 10%...


no chyba jednak nie kolego. poczytaj troche wiecej o mechanizmach jakimi rzadzi sie johimbina, do jakich receptorow sie przylacza itp. wtedy moze zrozumiesz dlaczego 15% to za duzo

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Gmsx
yoha to ewentualnie jak już będzie mus bo z pasa schodzić nie będzie...


i bez johimbiny kazdy jest w stanie osiagnac poziom +- 8% bf, a co za tym idzie swietna baze pod budowe miesnia.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
czellista
tey
Teraz to chyba trochę przesadziłeś z tym 10%...


no chyba jednak nie kolego. poczytaj troche wiecej o mechanizmach jakimi rzadzi sie johimbina, do jakich receptorow sie przylacza itp. wtedy moze zrozumiesz dlaczego 15% to za duzo


15% może za dużo ale z tego co pisał ktoś mądry na tym forum 13-14% już można wrzucić..

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306514
czellista
Gmsx
yoha to ewentualnie jak już będzie mus bo z pasa schodzić nie będzie...


i bez johimbiny kazdy jest w stanie osiagnac poziom +- 8% bf, a co za tym idzie swietna baze pod budowe miesnia.


Zgadzam się... Dlatego na tą chwilę uważam że środek nie dla mnie i wolę lepsze smakołyki, bo joha to nie jest znowu jakiś święty grall... Jak będę musiał to wrzucę, bo osobiście się do niej nie spieszy...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium