SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3729011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Po przeczytaniu wielu opinii postanowiłem stestować Blue Magic, na próbę wziąłem pół kapsa na pusty żołądek i efekt taki że jeździ mi po kichach jakbym nażarł się czegoś nie świeżego. Wam też po WXN Blue Magic jeździ po brzuchu bo nie wiem czy to normalne?
Brałem kiedyś hellfire, hyperlean fx7 czy get fn ampd i czułem raczej wystrzał energii zamiast takich jelitowych rewolucji .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34918 Napisanych postów 89861 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940248
U mnie nic takiego nie wystąpiło po BM a działanie eleganckie speed konkretny...zawsze wszystkie pw/termo biorę z rana na czczo...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2021-01-11 08:05:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Pobudzenie i odczuwanie temperatury wjechały również ale pierwsze uczucie takie słabe było. Wizyta w komnacie dumania załatwiła problem.
edit:
Ogólne efekty zaraz po wzięciu: potliwość, napady zimna i gorąca, rewolucja jelitowa, dziś już mniejsza, zmniejszony apetyt
Kosa jakich mało. Wzięte o 7mej rano, godzina 16 trening i czuć było działanie.




Zmieniony przez - Pawlak1990 w dniu 2021-01-12 10:47:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 141
GymSherpa
jest produkt od submission (firma co robi rockiego ko), ktory w tabsie ma mix alfa joha + hydroxy joha - to jest dopiero kosa


Nie mam jak ogarnąć submission, tylko te: AH, Labolic , pro nutrition
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
jak Ci bardzo zalezy, a wg mnie warto, bo produkt swietny, to jeden austriacki sklep go ma i robi wysylke do pl. poszukaj w google a znajdziesz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
Co sądzicie o t5 na czas dzisiejszy ponoć że tam niema efki biorę jedną kap nie czuć nic ale po dwóch kapsach łapy drgają a serce bije jak szalone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 34918 Napisanych postów 89861 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940248
Coś na pewno sypneli do środka, jakąś yohe może ale efki nie będzie tam na 99% poza tym o T5 słyszy się że sama lipa....lepiej zainwestować w jakieś dobre sprawdzone pw bądź termo...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2021-01-19 22:43:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
pewnie miks jakis gery, dmba, dmha, amp itd ewentualnie joszka alfa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 56 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2813
Pawlak1990
Pobudzenie i odczuwanie temperatury wjechały również ale pierwsze uczucie takie słabe było. Wizyta w komnacie dumania załatwiła problem.
edit:
Ogólne efekty zaraz po wzięciu: potliwość, napady zimna i gorąca, rewolucja jelitowa, dziś już mniejsza, zmniejszony apetyt
Kosa jakich mało. Wzięte o 7mej rano, godzina 16 trening i czuć było działanie.





Zmieniony przez - Pawlak1990 w dniu 2021-01-12 10:47:02


Wez 1-2h przed treningiem, wtedy czuć moc :D właściwie ciekawi mnie co tam faktycznie siedzi, ale takiej potliwości/napadów ciepła i zimna to nie miałem, a zjadłem juz duzo fajnych rzeczy, nawet stary fx7 działał słabiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Brałem w weekend. Jeden kaps wyrywa z butów. Nie jest to taki typowy strzał energii jak w dawnym hellfire ale nadal to działa konkretnie. Człowiek się poci jak świnia, na zmianę zimno-goraco. Dla mnie jedyny minus tego specyfiku to drażliwość jelit. Nie wiem jak inni mają ale u mnie za każdym razem dzban jest grany po tym %-D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium