SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3744133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
widzielismy
dmaa dmha i joha w skladzie, wiec musi wyrywac z papci konkretnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Skończyłem puche bombshell coś mocnego w dobrej cenie co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2212 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13960
Ketchup i jak oceniasz tego bombshella?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Kupiłem na allegro, pierwsze mocniejsze pw od kilku lat tak to tylko szło pw typu napalm itp , z poczarku tak mbie trzepalo że zrobiłem 14 trebingow pod rząd, powiem wiadomo słabiej bo się organizm przyzwyczail bo brałem codziennie, moje ocena 8/10 fajna zabawka , aktualnie na ta chwilę potrzebuje coś podobne mocny lub mocniejsze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 24 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 887
Cześć, jakie są obecnie najmocniejsze przedtreningówki głównie z naciskiem na pompę z całkowicie legalnego źródła?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Na pompę raczej nic lepszego nie wymyślisz jak cytrulina+arginina, ewentualnie jeszcze glicerol. Najlepiej kupić to osobno i ładować do preworkoutu, jeśli chodzi o najmocniejsze, przewertuj temat strony do tyłu, było wypisane dużo


Zmieniony przez - szlug w dniu 2020-06-07 18:56:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
mozna jeszcze agmatyne dorzucić, co do pomy lepiej samemu coś skleić sobie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
DARK REVEN VIKINGS FAT BURNER brał ktoś? Jakieś opinie?





Zmieniony przez - masarnie w dniu 2020-06-07 22:06:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3039
masarnie
DARK REVEN VIKINGS FAT BURNER brał ktoś? Jakieś opinie?






Zmieniony przez - masarnie w dniu 2020-06-07 22:06:44


Polska piwniczana produkcja ze śląska - mnie od razu odrzuca takie coś. Ich pre workout nie działa wcale to pewnie spalacz tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 77 Wiek 4 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4343
Zamówiłem 2 x angel dust, jest już w drodze. Sprawdze niedługo i dam znać jak wrażenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium