SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3621345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 416
Co sądzicie o angel dust od skull labs ? Ogólnie na mnie zadziałało dość dobrze, energia, motywacja i skupienie ok. Pytanie czy jest coś co można zamiast tego brać i nie futrowac się 10 substancjami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1166 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22272
kalus015
Dzień dobry,


Najmocniejszy spalacz w 22r, który nie powinien mnie zabić to?


Proszę o polecenie, mogą być zestawy.


...to Legion z Centurion Labz. Kilka stron temu pisałem jego recenzję i polecam.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 99
Jaka dawkę sugerujesz na początek? W zeszłym roku używałem spalacz, ale jakiś delikatny. Obawiam się żeby nie wystrzelić w kosmos.


I skąd go zamówić? Bo na Allgero śmierdzi podróba..


Zmieniony przez - kalus015 w dniu 2022-10-03 21:37:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1166 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22272
Porcja to dwa capsy. Na początek zacznij od jednej sztuki. Linków nie podajemy.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 286 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3227
nie no daj spokój, to jest niszowa firma i niszowy supel, kto by to podrabiał ? :) Ja jeszcze olecam Oxyslim z Dynamite oraz Lipoderen Hardcore, zielone tabletki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11966 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
ja mialem obecnie rippera, czarno-czerwone kapsy i dziala bardzo mocno

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11372 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
PapaJaga
Co sądzicie o angel dust od skull labs ? Ogólnie na mnie zadziałało dość dobrze, energia, motywacja i skupienie ok. Pytanie czy jest coś co można zamiast tego brać i nie futrowac się 10 substancjami


dla mnie średniak + flush effect od niacyny, której wg etykiety jest bardzo mało (25mg bodajze), tak wiec dziwacznie przesypane i działanie przecietne, drugi raz bym nie kupił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11372 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
kalus015
Dzień dobry,


Najmocniejszy spalacz w 22r, który nie powinien mnie zabić to?


Proszę o polecenie, mogą być zestawy.


jak ma nie zabić, a przylozysz sie do diety itd -to redox hardcore zrobi robote, najwyzej na ostatnie 5-6 tyg wrzuc jakaas yoszke lub sally
jak z kozaków - ripper, ale tutaj trochę Tobą pozamiata na treningu na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 416
Banan
PapaJaga
Co sądzicie o angel dust od skull labs ? Ogólnie na mnie zadziałało dość dobrze, energia, motywacja i skupienie ok. Pytanie czy jest coś co można zamiast tego brać i nie futrowac się 10 substancjami


dla mnie średniak + flush effect od niacyny, której wg etykiety jest bardzo mało (25mg bodajze), tak wiec dziwacznie przesypane i działanie przecietne, drugi raz bym nie kupił

Co polecasz ? Tak flush byl łagodnie mówiąc nie znośny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11372 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Jak nie za mocny mozgotrzep to nowy meso v4 działa w punkt, dla mnie bardzo przyjemny, jak mocniejszy to lada chwila wraca Flame - dla mnie najlepszy pre od paru lat
Miałem okazje testować nowa partie i coś mocno podkręcili %) niestety cena tez pójdzie grubo w górę bo pewnie o około 20% i będzie w okolicach 200, ale tu i kurs dolara ma na to wpływ

A jak potrzebujesz mocnego pobudzenia, focusa , termo to wspomniany wyżej ripper bije na łeb większość pre work
Najwyżej pod pompkę dodzucic sobie trochę aakg/cytruliny i masz mox ideant
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

WHEY premium