SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
TomQ-MAG
witaj.
nie ma takiego spalacza na rynku suplemnetacji.
Musisz kombinowac jedynie z tussipectem w formie tebletek ktory jest w aptekach na recepte. Sp[alacze maja tylko jakies pseudo ephedry wyciagi z rosliny ktora ma podobna nazwe do efedryny, ale w dzialaniu nie ma podjazdu do efedryny w formie HCL. Nawet jak jakis spalacz deklaruje efke hcl to tlyko bujda dla naiwnych :) bedzie tam DMHA podsypane, synefryna lub inne PEA aby dac wrazenie dobrego wplywu na uklad nerwowy wlasnie zwiazany z poprawa samopoczucia


No efedryna jest ale w ampółkach ;) sam mam t ampółek chyba jakoś i nie wiem jak użyć bo nigdy efedryna nie interesowalem sie . Domięśniowo przed treningiem ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Michass90
TomQ-MAG
witaj.
nie ma takiego spalacza na rynku suplemnetacji.
Musisz kombinowac jedynie z tussipectem w formie tebletek ktory jest w aptekach na recepte. Sp[alacze maja tylko jakies pseudo ephedry wyciagi z rosliny ktora ma podobna nazwe do efedryny, ale w dzialaniu nie ma podjazdu do efedryny w formie HCL. Nawet jak jakis spalacz deklaruje efke hcl to tlyko bujda dla naiwnych :) bedzie tam DMHA podsypane, synefryna lub inne PEA aby dac wrazenie dobrego wplywu na uklad nerwowy wlasnie zwiazany z poprawa samopoczucia


No efedryna jest ale w ampółkach ;) sam mam t ampółek chyba jakoś i nie wiem jak użyć bo nigdy efedryna nie interesowalem sie . Domięśniowo przed treningiem ?


Inj podskórne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
TomQ-MAG
Wiesz ciężko żeby typowy spalacz działał tak jak przedtreningówkach. Tam Masz same stymulanty i składniki termogeniczne nie ma dodatku betala nigdy nie ma dodatków witamin typu niacyna nie ma pamperów więc nie ma co tam smyrać:) być może nie jesteś również tak wrażliwy na dodatek i o pingwiny że w miarę dobrze znosisz działanie produktu. Ja to chyba tak mocno reaguje na takie miksy właśnie różnych form o himbiny kiedyś właśnie z Bananam pisałem że po przyjęciu jednego kapsa Tak mi było zimno że siedziałem godzinę pod kołdrą

Ja tak reagowalem na pierwsze partie oxyslim lato 35stopni na dworze a ja okna zamykałem bo mi tak zimno bylo i taki stan przez pare godzin ale musze przyznac ze redukcja byla udana do tego blok apetytu i moglem zejsc nizej z kaloriami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Dokładnie u mnie było podobnie Jednak jeżeli chodzi o aktywność fizyczną to spalać tego typu dawał bardzo dobrze sobie radę natomiast jeżeli nie był aktywności a wrzuciłeś sobie to pobudzenie czy termogeneza była nie do ogarnięcia. Natomiast jak wkręciłeś się już w trening to wszystko przebiegło bardzo dobrze jeszcze miałeś siły po treningu siłowym na cardio chyba że robiłeś nogi to trzeba było uważać żeby serce nie wyskoczyło uszami koniec końców faktycznie u mnie też redukcja przebiegła bardzo dobrze i efekt był spoko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2313
Mam pytanie ile mg tussi z kofeina żeby tak optymalnie działało dobre jest dodawanie co parę h kolejnej drazetki ?? 30mg tussi plus 200 kofeiny?Prosze o odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Dzis wleci przed treningiem na test ABL PHARMA Phenta Flex

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
mystery1989
Mam pytanie ile mg tussi z kofeina żeby tak optymalnie działało dobre jest dodawanie co parę h kolejnej drazetki ?? 30mg tussi plus 200 kofeiny?Prosze o odpowiedz

U mnie przy redukcji 30 mg tussi i 200 mg coffy i kosiarka niesamowita.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dokldnie 30-50 mg efedryny na porcje w miksie z kofeinka 400 mg w zsupelnosci wystarczy. Tutaj tez pod uwage trzeba wziac to, ze dosc szybko na dzialanie efki sie uodparniamy, stad ja wolalem robic jakies cykle 2 tygodnie on/off na zmiane np z johimbina, czy innymi mocniejszymi swego czasu farmaceutykami :P ale to bylo jeszcze za czasow gdzie uwazano, ze clen dziala tylko przez 2 tygodnie i trzeba robic cykle 2 tyg on, 2 tyg off. efka 2 tygodnie fajnie grzeje pozniej juz trzeba nieco dawke podbijac jednak

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2313
Ile razy sielniejsze jest efedryna od pseudoefedryny? Np 60mg pseudoefedrny odpowiada ilu mg efedryny?Mam dylemat czy kupować pseudoefedryna czy jednak efedryna bo mimo wszystko bardzo tania pseudoefedryna ale wiadomo efedryna dużo mocniejsza.i zgodzę się z Tomq że tolerancja na efedryne i pseuefedryne szybko rośnie bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5288
Dwie różne substancje.
Zastosowanie pseudoefedryny mija się z celem w kwestii redukcji. Nic to nie da.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium