SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3741864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2046
Pany, jaki polecacie spalacz bez kofeiny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
osobiscie nie kojarze gotowego spalacza bez dodatku kofeiny, ale moze ktos cos zna. musialbys stworzyc go sobie z odrebnych substancji i samemu miksowac. a jak koncowka redu i niski bf to po prostu joszka z tyrozyna.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2046
Dopiero 4 tydzień redu, generalnie podobają mi się spalacze od WXN, prosty i skuteczny skład, problem w tym, że we wszystkich jest kofeina po której mam mocne zjazdy, a z odrębnych substancji też nie chciałbym układać tego, bo bym musiał chyba 5 kapsów łykać jednorazowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
no niestety, ale w wiekszosci spalaczy, jak i nie we wszystkich kofeina jest na pierwszym miejscu. mozesz sprobowac znalezc sobie np. samo dmha i do tego dorzucic sobie cos jeszcze. i nie musisz lykac kapsow, rowniez dobrze wszystkie substancje dostaniesz w proszku.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 43 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2046
Tutaj też kłania się kwestia ceny, gotowy spalacz z pewnością byłby tańszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
oj niekoniecznie

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Niepamietam nazwy ale swansom ma taki pare lat temu jak miałem problemy z nadciśnieniem to go brałem byłem zadowolony,bardzo duza potliwość nawet przy bezczynności...widziałem go ostatnio w sklepie sfd kupie i dorzucę do mojego zestawu ;) nie gwarantuje ze nie zmienili składu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Generacja_
Niepamietam nazwy ale swansom ma taki pare lat temu jak miałem problemy z nadciśnieniem to go brałem byłem zadowolony,bardzo duza potliwość nawet przy bezczynności...widziałem go ostatnio w sklepie sfd kupie i dorzucę do mojego zestawu ;) nie gwarantuje ze nie zmienili składu


ten masz na myśli ?

https://sklep.sfd.pl/Swanson_Fat_burner-opis27070.html

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Tak dokładnie najlepszy spalacz bez stymulantów chodź to było jakieś 8lat temu a wiec mogło się coś zmienić ale kupie jako dodatek do spalaczy i polecam tym co szukają czegoś bez coffy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Cutting EDGE kiedyś był bardzo popularny bez stymulantów
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium