SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3738735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 111 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4231
Maj20, a te dwa pre, próbowałeś ktoryś z nich? Czy jeśli pobudzenie to OXY jednak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1166 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22287
Słyszałem dobre opinie o Kill Zone i jakbym brał jakieś pre to to, lub Roky Ko Round II. Natomiast jeżeli pobudzenie, to najlepiej obecnie wypada Oxy+200kofy a jeszcze lepiej Adrenalina z DL+200 guarany :) Kosa.
1

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a jakbyście mieli zrobić swoje takie top3 na ten moment w oparciu o mocne pre workout, które są obecne na rynku?

Oczywiście bardziej w oparciu o pobudzenie, skupienie, nastawianie - nie mówię tutaj o pomperach, bo tutaj nie trzeba sięgać po suplementy "spod lady", żeby osiągnąć pompę mięśniową na wysokim poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
erwinoos
a jakbyście mieli zrobić swoje takie top3 na ten moment w oparciu o mocne pre workout, które są obecne na rynku?

Oczywiście bardziej w oparciu o pobudzenie, skupienie, nastawianie - nie mówię tutaj o pomperach, bo tutaj nie trzeba sięgać po suplementy "spod lady", żeby osiągnąć pompę mięśniową na wysokim poziomie

1. Rocky Ko
2. Centurion rage
3. Crack Dark Labs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160394 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234241
1. Kill zone Hardcore dmaa
2. Roky round 2.
3. Meso v4
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
gnidusek
erwinoos
a jakbyście mieli zrobić swoje takie top3 na ten moment w oparciu o mocne pre workout, które są obecne na rynku?

Oczywiście bardziej w oparciu o pobudzenie, skupienie, nastawianie - nie mówię tutaj o pomperach, bo tutaj nie trzeba sięgać po suplementy "spod lady", żeby osiągnąć pompę mięśniową na wysokim poziomie

1. Rocky Ko
2. Centurion rage
3. Crack Dark Labs



wszystkie z tego samego źródła brane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
ja trochę nie w temacie, chociaż w temacie, ale wiem, że tu siedzą ostre ćpuny przedtreningówkowe, więc i pytam tu

chce sobie zrobić z mies. przerwy od wszelkich stymulantów typu kofeina i wszelkich innych subst. typu dmha i innych zawartych w spalaczach/preworkoutach bo czuje już mocną tolerkę. co polecacie na przetrwanie tego ciężkiego okresu ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 46 Wiek 38 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3148
Kokobann
ja trochę nie w temacie, chociaż w temacie, ale wiem, że tu siedzą ostre ćpuny przedtreningówkowe, więc i pytam tu

chce sobie zrobić z mies. przerwy od wszelkich stymulantów typu kofeina i wszelkich innych subst. typu dmha i innych zawartych w spalaczach/preworkoutach bo czuje już mocną tolerkę. co polecacie na przetrwanie tego ciężkiego okresu ? :)


Od siebie polecam ekstrakt z różeńca....być może dobrym dobrym rozwiązaniem będzie coś na skupiene...noopept,alpha gpc,hupercyna,lion's mane...itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Kokobann
ja trochę nie w temacie, chociaż w temacie, ale wiem, że tu siedzą ostre ćpuny przedtreningówkowe, więc i pytam tu

chce sobie zrobić z mies. przerwy od wszelkich stymulantów typu kofeina i wszelkich innych subst. typu dmha i innych zawartych w spalaczach/preworkoutach bo czuje już mocną tolerkę. co polecacie na przetrwanie tego ciężkiego okresu ? :)
Cortexin xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 252 Napisanych postów 1166 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22287
Koledzy pytanie-szamał ktoś CORE LABS X 4X Quatro Speed?

Never give up.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium