SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Banan
Michass90
Banan przepraszam bardzo przeczytałem 10 stron jak napisałeś i głównie padają suple w tabsach mnie bardziej interesuje proszek kiedyś miałem Mesomorph to było coś ..


proszkowane preworkouty:
dark labs flame
dark labs crack
bombshell urx

z nowości
psychotic War Zombie
rocky KO round 2



a meso już nie ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
erwinoos
Banan
Michass90
Banan przepraszam bardzo przeczytałem 10 stron jak napisałeś i głównie padają suple w tabsach mnie bardziej interesuje proszek kiedyś miałem Mesomorph to było coś ..


proszkowane preworkouty:
dark labs flame
dark labs crack
bombshell urx

z nowości
psychotic War Zombie
rocky KO round 2



a meso już nie ma?


Zrobiłem research i podobno jest ale czy oryginał ?

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
no skłąd na papierze mocny, ale równie dobrze może tam być sama kofeina z wypełniaczem :) loteria. jak amsz za darmo to bierz, jak masz płacić 150 albo więcej to sobie daruj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1162
Kokobann
no skłąd na papierze mocny, ale równie dobrze może tam być sama kofeina z wypełniaczem :) loteria. jak amsz za darmo to bierz, jak masz płacić 150 albo więcej to sobie daruj


Gdybym miał za darmo to bym się nie zastanawiał ;) Ale i tak dość tanio jak na taki skład - 130 zł. Może i nawet za tanio, co też budzi podejrzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
No gdybym miał za free to nawet bym sie nie zastanawiał : )

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Kokobann
no skłąd na papierze mocny, ale równie dobrze może tam być sama kofeina z wypełniaczem :) loteria. jak amsz za darmo to bierz, jak masz płacić 150 albo więcej to sobie daruj

He he, miałem takie "kwiatki" na testach, że nie było nawet kofeiny ;), ale na etykiecie...panie kozak...

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
no to może być ejden z nich ;). 130 bym nie dał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
travis11
Kokobann
no skłąd na papierze mocny, ale równie dobrze może tam być sama kofeina z wypełniaczem :) loteria. jak amsz za darmo to bierz, jak masz płacić 150 albo więcej to sobie daruj


Gdybym miał za darmo to bym się nie zastanawiał ;) Ale i tak dość tanio jak na taki skład - 130 zł. Może i nawet za tanio, co też budzi podejrzenia.


haha no za darmo to raczej mało kto by się zastanawiał tylko by atakował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Właśnie widziałem " Mesomorpha " za 149-160 więc wątpię by tam był prawdziwy Mesomorph

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1162
No też właśnie raczej się nie skuszę ;) Ale coś o podobnym składzie a co jest już sprawdzone przez szanowne gremium forumowiczów? Parę postów wcześniej widziałem polecane Bombshell i właśnie ma skład, który mi by pasował. Można śmiało brać? Klepie faktycznie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium