SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3771512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 726
jaaaaa85
Czemus420
gnidusek
Czemus420
Czemus420
Atomic strenght od hammer labz.. na bodyshocku widze jako nowość, skład bardzo ciekawy ale niedostępny jeszcze widze.. co sądzicie? Bo chyba musze sie zaczaić 8)


Już dostępny.. przemyśle temat i myśle,że sie skusze bo skład bardzo zacny
Kumpel mnie namówił i jutro powinna być paka , zdam relacje :)



I jak przeżyłeś? 8)


Rocky K.O round 2 czy blackstone labs dust - ktoś mial i zda recenzje?
zdecyduj Ty się już na coś bo pytasz,pytasz i nic
Sam polecalem Ci dwa pre a Ty patrzysz tylko na etykiety co tam fajnego wypisane gdzie to wcale nie musi dobrze działać



Heheh najchętniej człowiek by wszystko stestował ;) tak wiem,że polecałeś flame - biore ze znajomym na pół - a te 2 o które pytam to jego wybory bo skład wydaje sie okej ale pisać to mogą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 46 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1660
Jak nie mam kasy na preworkout, to między seriami czytam etykiety i pomaga. Trening kosa..:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Spalacz od metabolic nutrition - phenodrex któs wcinał? Szukam czegoś bez dużej ilości stymulantów a jednak wspomagającego redukcję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 65 Wiek 26 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 726
Ron7
Jak nie mam kasy na preworkout, to między seriami czytam etykiety i pomaga. Trening kosa..:)



Jak nawiązujesz do mnie to o mój fundusz nie bój sie ;))
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Dokładnie chodzi o to :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Takie coś dostałem na prezent urodzinowy
Jutro zobaczymy czy taki diabeł straszny bo mało opinii na necie

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Jakie składniki spalaczy są najbardziej skuteczne? Coś nowego wyszło co może mieć ciekawe działanie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
jaaaaa85
Takie coś dostałem na prezent urodzinowy
Jutro zobaczymy czy taki diabeł straszny bo mało opinii na necie





Daj znac jak wrazenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163
Siemanko

Co polecacie oprócz Slim Xterme od WXN?
Obecnie jestem na redukcji ok 2.4/2.5k kcal
23lata, 188cm, 110kg wagi

Wyczytałem tu na forum, ze warto zrobić sobie 2 tygodnie przerwy po wzięciu opakowania, co właśnie robię i zastanawiam się czy wrócić do SX czy możecie coś jeszcze polecić, bo wiadomo ile osób, tyle opinii.

Co do samego SX, był spoko. Nie czułem wewnętrznego grzania, potliwość odrobine większa, ale waga coś tam zjechała.

Będę wdzięczny za odpowiedzi, dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
jaaaaa85
Takie coś dostałem na prezent urodzinowy
Jutro zobaczymy czy taki diabeł straszny bo mało opinii na necie



miałem to rok temu pierwsze partie klepały ale to parę lat wstecz teraz to sam proch na bazie yohambiny dmaa nie ma tam tylko na etykiecie lepiej już kupić flame dark labs bo lepiej działa niż szatan
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium