SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 368
TomQ-MAG
z niczym%)
suplement jest na tyle silny, ze nie ma potrzeby nic wrzucac. pobudzenie, termnogeneza itd wszystko wywalone w kosmos po 1 kapsie%) jest tak naladowany johimbina, ze dla wiekszosci osob bedzie nawet zbyt mocny w swoim dzialaniu. Jedynie mozesz dorzucic sobie jakies pompery przed treningowo jak zalezy ci na dodatkowej pompie. Tak to w kwestiach redukcji tluszczu nie ma potrzeby nic tutaj dodawac do produktu :) jak dla mnie 0,5 kapsa na porcje to dawka ktora bylem w stanie dobrze wykorzystac


Dziękuje bardzo a jakie pompery polecasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
klasycznie albo czysta cytrulina w solidnej dawce np 10g, albo jak chcesz jakiś mix to te z FA fajnie wypadają bez stymulantów jak Napalm stimulant free albo napalm on stage pump - to szczególnie polecam ;). Imo w inne wynalazki nie ma się co bawić, a stestowałem już sporo droższych pomperów typu agmatyna, pine pollen itd itp. Szkoda kasy ;)
na marginesie tip - cytrulinę polecam też przed ruchaniem ;)


Zmieniony przez - Kokobann w dniu 2023-12-26 17:04:57
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 368
Czyli napalm mozna stosowac z riperem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 86 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 928
xisd
Czyli napalm mozna stosowac z riperem?

Weź spróbuj najpierw samego rippera, bo większość bierze pół porcji zamiast jednej całej, a Ty jeszcze chcesz dorzucić coś do tego…
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
dokladnie%)
sam ripper wyrywa z kapsi wiec dodatkowe nawet 200 mg kofeiny z napalmu (zależy tez ktora wersja, boj est tego sporo) moze byc juz przegieciem. Ogolnie dodawanie czegokolwiek do rippera bedzie przegeciem...



w 1 kapsie mas zpraktycznie same stymulanty, moze poza progbb, reszta mniej lub mocniej wplywa na uklad nerwowy stymulujac produkcje neuroprzekaznikow, wiec jedynie jakies pompery czy inne substancje wpsomagajace prace miensi jak beta-alanina, amini itd wchodza w gre
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
xisd
Czyli napalm mozna stosowac z riperem?


wersje stimulant free jak najbardziej. Napalm on stage pump lub napalm pre contest stimulant free.

tomq - przecież wyraźnie pisałem o wersjach napalmu bez kofeiny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958389
xisd
Jaka polecacie z tych trzech, czy moze dwa stosowac razem?

- PHOENIX LABS DOUBLE 116zł
- DARK LABS FLAME 161zł
- Ripper Dark Labs (nie moge nigdzie znalezc gdzie jest dostepny)

A moze cos innego? Do tej pory stosowalem SWISS PHARMACEUTICALS YOHIMBINE HCL



Zmieniony przez - xisd w dniu 2023-12-24 13:29:12


ja mam rippera jak cos, dziala mocniej niz poprzednia wersja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958389
xisd
A tego DARK LABS – RIPPER z czyms nalezy łączyć?
Czy jedna kapsułka przed treningem, zastnawiam sie jeszcze nad tym dark labs flame



Zmieniony przez - xisd w dniu 2023-12-26 11:26:05


tego srodka nie łącz z niczym innym bo sobie krzywde zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
TomQ-MAG
dokladnie%)
sam ripper wyrywa z kapsi wiec dodatkowe nawet 200 mg kofeiny z napalmu (zależy tez ktora wersja, boj est tego sporo) moze byc juz przegieciem. Ogolnie dodawanie czegokolwiek do rippera bedzie przegeciem...



w 1 kapsie mas zpraktycznie same stymulanty, moze poza progbb, reszta mniej lub mocniej wplywa na uklad nerwowy stymulujac produkcje neuroprzekaznikow, wiec jedynie jakies pompery czy inne substancje wpsomagajace prace miensi jak beta-alanina, amini itd wchodza w gre


Bede musiał rippera też ogarnąć na wypróbowanie skoro wyrywa z kapci i skład też ma dobry
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5288
Dark Labs ma genialne pierwsze wypusty a potem to już loteria.
Crack, Flame, Adrenaline. Wszystko było dopakowane w pierwszych seriach.
Herolean też był chwalony swego czasu a ja pół puch spuściłem w kibel bo efektu żadnego a smak okrutny.
A Ripper to inna liga. Swoją drogą jestem ciekaw co tam siedzi w środku. Bo po kofeinie, johimbinie i wyciągu z krzaków to chyba nie powinno tak ciorać.
Ale uj go wie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium