SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3747825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
śmiało z wxn możesz zamawiac

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 37
Dziękuję ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 37
A macie doświadczenie z Lipo 6 Black Ultra Concentrate? Jest obecnie w promocji na ich stronie, 60 tabsów za 59zł ze 149zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3039
WXN to jest PL firma robiona pseudo w USA a ich god mode = crack ten sam towar inna etykieta
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 159 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3039
Gmsx
czellista
tylko, ze dziewczyna pisze, ze chce cos bez wiekszego pobudzenia, wiec raczej joszka nie spelnia tego wymogu

Kwestia organizmu, moja nie czuje działania yohy praktycznie w ogóle prócz zabawy w ciepło zimno...


ja na yoszce sajdów nie mam żadnych chyba że dam 30mg to pocą się dłonie i ogólnie wtedy 'czuć że coś się wzieło' przy standardowych dawkach zero jakich kolwiek reacji ale wiadomo fat spada
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
prosze w temacie nie pisac o lekach
fakt, ze jest to temat na pograniczu suplementacji,
ale o rasowych srodkach z dzialu doping juz nie wspominajmy.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3462
Panowie możecie coś polecić na maksymalną pompę, dodam że yohe biorę na czczo, a kofeinę mam w spalaczu więc pobudzenie mam, aakg dodaje ok 3g do redweilera przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ale co chcesz wiecej jak redweilera bierzesz dodajesz aakg, pozostaje jedynie agmatyna, wyciąg z buraka, gliceryna

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
dzisiaj jedna miarka starego ESP poszla i powiem, ze szalu ni ma jakos

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306471
TomQ-MAG
dzisiaj jedna miarka starego ESP poszla i powiem, ze szalu ni ma jakos

Esp miło wspominam bardziej za te pozytywne nastawienie i euforię, z kapci nigdy jakoś nie wyrywało...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium