SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
prawda

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3262
TomQ-MAG

Czy są w planach jakieś kolejne testy?
Wiem że jeszcze jeden się nie skończył


Zmieniony przez - touch w dniu 2023-10-05 12:31:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jak macie ochote i beda chętni to pewnie cos zmontujemy :) ale mysle, ze ograniczymy do tych 10 osob zeby wychodizlo po 2-3 porcje rowne każdego produktu :) bo pozniej przy dzieleniu wychodzi takie 2,4 itd i kij wie co z tym zrobic
a tak to zazwyczaj 20-25-30 porcji maja poszczegole stacki wiec tutaj rachunek bedzie prosty jak i mozliwosc lepszego przetestowania:) bo jak juz masz 3 porcje danej przedtreningoweczki to idzie wyciagnac lepsze wnioski, bo czasem slabszy dzien sie trafi i okazuje sie, ze kosa nie dziala nawet%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 5118 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78322
Ja oczywiście chętny na kolejne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 160 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3262
No ja też oczywiście byłbym chętny

ANGEL DUST PUMP czy ten specyfik na dobrą pompę będzie dobry? Czy to g**** jest?


Zmieniony przez - touch w dniu 2023-10-05 15:06:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Kilolabs key pump. Najlepsze co jadłem z pompek.

Prosty skuteczny skład. Polecam serdecznie ;)


Zmieniony przez - Testoreron w dniu 2023-10-05 15:34:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 108 Na forum 211 dni Przeczytanych tematów 760
Witam ekipę

Czy przed treningowke można brać cały rok jak kreatynę czy raczej nie bardzo jak nie można to ile np ma trwać cykl na nitro2 np 4 6 czy 8 tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1407
touch
No ja też oczywiście byłbym chętny

ANGEL DUST PUMP czy ten specyfik na dobrą pompę będzie dobry? Czy to g**** jest?









Zmieniony przez - touch w dniu 2023-10-05 15:06:33


Skończyłem puchę w zeszłym tygodniu i albo trafiłem na wała albo to zwykłe oszukane g****. Na pewno nie było tego co na etykiecie bo 1 kaps 50mg dmaa + pół shota napalmu (doraźny środek na czas przesyłki Flame) lepiej mnie robił niż pełna miarka Angel Dust.

A co do Flame - właśnie jestem w trakcie pierwszego treningu, wziąłem równo 4g (odmierzone na wadze bo pełna miarka ma 4,8g) i jakaś poj**ana akcja, serce nap*****la jak karabin, zmierzyłem ciśnienie i jeszcze przed rozpoczęciem treningu miałem wysokie w ch**. Po pierwszej lekkiej rozgrzewkowej serii, ciśnienie jeszcze bardziej rozj**ane... Zatem dzisiaj zmniejszam obciążenie i objętość bo nie chce zaraz na OIOM jechać. Chyba mogę polecić ale zaczynać od pół porcji
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 25 Wiek 44 lat Na forum 214 dni Przeczytanych tematów 740
Flame dobry towar można fajnie ćwiczyć, a w między czasie rozwiązywać zadania matematyczne i pisać wiersze.Po Ashes gubię w głowie ile zostało serii i powtórzeń %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 108 Na forum 211 dni Przeczytanych tematów 760
Szablaman to grubo Cię robi coś ten produkt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium