SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3743475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmieniony przez - krzysio89 w dniu 2019-09-10 11:52:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 503
Witam.

Jeśli pytanie zadaje w złym temacie z góry przepraszam ;)

Chciałem Zapytać jaką kolejna przedtreningowke byscie polecili, jak narazie brałem ostrovit pre workout oraz mz pre workout, która początkowo działała bardzo fajnie ale obecnie mimo 3 tyg przerwy i spozywaniu jej na czczo ( cwicze o 6 rano), działa dość słabo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
to raczej nie ten temat z takim doswiadczeniem w pre jakie prezentujesz

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
w jakim wieku jestes?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
Panowie próbował ktoś ten nowy Hell fire? Wartko kupić czy szkoda kasy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 666
Siemanko wszystkim,macie coś mocniejszego niż edge of insanity? Powiem że jem już drugą puszkę i jest dobra tylko już na mnie słabo działa, szukam czegoś co mi wyp******i czaszkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 503
TomQ-MAG - jeśli pytanie do mnie to mam 30lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
ziomqq123 sprobuj e.s.p albo bombschell dla mnie kosa.. ale nie zryta przedtreningowka jak na mnie dzialal edge..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 666
Mati14.4 ale to co ten e.s.p i bombschell jest mocniejsza bo szukam jakiejs mocniejszej teraz od edge też taka która poryje banie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
a to poryje edge mi chodzilo ;p a mega skupienie na bombschellu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium