SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3727816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2208 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13930
Majkel "ekspercie" Widać po wpisach i tematach że grubo siedzisz w temacie :D ma to przełożenie ma formę? Czy tylko na wiedze. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Krgg
" Mocne przedtreningowki" To nic innego jak zwiększone dawki pobudzaczy typy kofeina
Aakg lub cytrulina na zwiększoną pompe,beta alanina niby wytrzymałość ale chyba tylko mrowienie na ciele plus kreatyna reszta to nabijanie kasy


widać że nie próbowałeś albo jakieś fejki zgarnąłeś
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krgg
Majkel "ekspercie" Widać po wpisach i tematach że grubo siedzisz w temacie :D ma to przełożenie ma formę? Czy tylko na wiedze. Pozdrawiam


Ekspertem bym się nie nazwał, staram się tylko nie pleść głupot jak niektórzy :)

Plan jest taki by do 30tki osiągnąć wymarzoną formę. Dzięki za troskę

Ps. Na przedtreningówkach nie zrobisz formy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2208 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13930
Majlel -Nikt tu nie pisał o formie na przedtreningowkach.. Po prostu wyraziłem swoją opinię że oprócz paru znanych substancji to marnowanie pieniędzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Myślę że jeśli ktoś wbija na siłkę i robi sobie lepszy trening dzięki temu to żadna strata kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2208 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13930
Jakie substancje masz na myśli dzięki temu? Pomijając aakg, cyyruline,kofeine, kreatyne,beta alanine i agmatyne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 237 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2562
Dmaa, dmha, joha, mnóstwo jest substancji które dają rezultaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
Witam wszystkich. Na dniach stestuje kilka ciekawych supli USA, dam znać jak efekty a z tego co widzę w pl może i znane ale opinii jak na lekarstwo... Na samopoczucie, nastrój i speed, Blackstone labs Euphoria, PWO, NTel Nutra- Arez Titanium, Spalacz stymulant, Psycho Pharma-Far beyond driven i ponoć czołówka w USA, nowe substancje i kosa jak pierwszy Craze, PWO, Imperial Nutrition- Excelaior. Jak ktoś już testował piszcie ja w ciągu tyg.dostane i spróbuje all. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
A kolega wątpiący w sens innych substancji poza pomperami i kofeina chyba nie testował nic poza Olimpem i Trec z całym szacunkiem...1,3 dmaa, amp citrate, dmba, dmha, jungles Regia, hordenine, theobrobina, joha, PEA, dendrobium, synephrine, higenamine, zeby wymienić popularne...nie spowodują wzrostu miesni, ale siła, energia , motywacja, pobudzenie co przekłada się w kolejności na duuuzo cięższy tren i przy dobrej misce, regeneracji itp.itd.na lepsze wyniki, osiągi ,sylwetkę. Amen. O czym tu w ogóle pisać...chyba ze komuś wystarcza pompery bo wypije kawę i lata po ścianach to zazdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
I zgadzam się z Majkel47, na PWO formy nie zrobisz bez dobrych trenów, miski i regeneracji. Ja PWO porównuje do pójścia na imprezę bez alko, itp. Można, ale chyba nikogo nie trzeba przekonywać, ze jakaś średnia ta zabawa i ja tak samo mam z trenami bez stimulow. Spróbuj ESP duża miarkę, Bombshell, czy Reign to poczujesz i może zrozumiesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium