SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3773279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie może głupie pytanie ale czy substancje z tych przedtreningowek typu crack od darklabs nie powodują jakichś dodatnich wyników w testach na narko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1914 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36729
lodzianin1
Wxn jedna z pewniejszych firm na rynku u nas jeśli chodzi o środki mocno działające



Z tego co czytałem na forum to w tamtym okresie kwiecień-czerwiec nie tylko ja dostałem wyj**kę. Może to nie wina producenta, ale towaru, który zamawiał, aczkolwiek sam niesmak pozostał.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
PanParowka
tomik2
wziąłem slim extreme i.. nic ale oby dzialało


Ja miałem combo Slim Extreme + Blue Magic. O ile potliwość na plus, tak pobudzenia żadnego nie czułem, kompletnie nic, nawet przy 2-3x większej dawce.

No to ewidentnie coś tu nie gra. Musiała jakaś chooojnia pójść, bo ja np nie wyobrażam sobie sytuacji że mógłbym zapodać 2 tabsy Blue. Już wolałbym chyba wbić 2ml DHB w jądro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 30056
PanParowka
lodzianin1
Wxn jedna z pewniejszych firm na rynku u nas jeśli chodzi o środki mocno działające



Z tego co czytałem na forum to w tamtym okresie kwiecień-czerwiec nie tylko ja dostałem wyj**kę. Może to nie wina producenta, ale towaru, który zamawiał, aczkolwiek sam niesmak pozostał.


Dokładnie. W okresie kwiecień-maj była jakaś trefna partia slim extreme (chodziło o wersję w czerwonych kapsułkach) i wymieniali na inny dowolny produkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 35088 Napisanych postów 89961 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941164
Skoro firma wymieniła produkt zachowała się jak najbardziej w porządku...trzeba też wziąć pod uwagę że mogła nie być to ich wina...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2020-01-08 08:52:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Magda0210
PanParowka
lodzianin1
Wxn jedna z pewniejszych firm na rynku u nas jeśli chodzi o środki mocno działające



Z tego co czytałem na forum to w tamtym okresie kwiecień-czerwiec nie tylko ja dostałem wyj**kę. Może to nie wina producenta, ale towaru, który zamawiał, aczkolwiek sam niesmak pozostał.


Dokładnie. W okresie kwiecień-maj była jakaś trefna partia slim extreme (chodziło o wersję w czerwonych kapsułkach) i wymieniali na inny dowolny produkt.


Trzeba dodać, że poza tym czasem SX również był w czerwonych kapsach i działał prawidłowo (to tak tylko słowem uzupełnienia).

Odnosząc się do jednego z pytań powyżej - nie jestem jakimś super ekspertem w dziedzinie chemii, ale z tego co udało mi się kiedyś wyczytać to tak, niektóre składniki mocnych spalaczy/przedtreningówek mogą powodować pozytywny wynik badań mających na celu wykrycie obecności narkotyków. Jest to związane z podobieństwem w budowie między narko a pewnymi składnikami prew/spalaczy.
Jeśli się mylę lub ktoś posiada większą wiedzę w temacie to też bardzo prosiłbym o wypowiedź oraz możliwie podanie źródła wiadomości, na których się opiera.

Wracając do tematu spalaczy.
Mam podobnie jak inne osoby wypowiadające się w temacie tzn suple od WXN z reguły dobrze działały. Blue Magic może mnie jakoś z kapci nie wyrwał (ale działał naprawdę przyzwoicie) ale np. Oxyslim zrobił mnie okrutnie i nie wiem co teraz musiałoby się stać żebym chciał wziąć całego kapsa na raz (może nie tyle ze względu na pobudzenie co ten dziwny stan niepokoju i potów po treningu).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
po oxyslim lalo sie ze mnie jak z kranu


Zmieniony przez - czellista w dniu 2020-01-08 09:02:18
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rabittt
Magda0210
PanParowka
lodzianin1
Wxn jedna z pewniejszych firm na rynku u nas jeśli chodzi o środki mocno działające



Z tego co czytałem na forum to w tamtym okresie kwiecień-czerwiec nie tylko ja dostałem wyj**kę. Może to nie wina producenta, ale towaru, który zamawiał, aczkolwiek sam niesmak pozostał.


Dokładnie. W okresie kwiecień-maj była jakaś trefna partia slim extreme (chodziło o wersję w czerwonych kapsułkach) i wymieniali na inny dowolny produkt.


Trzeba dodać, że poza tym czasem SX również był w czerwonych kapsach i działał prawidłowo (to tak tylko słowem uzupełnienia).

Odnosząc się do jednego z pytań powyżej - nie jestem jakimś super ekspertem w dziedzinie chemii, ale z tego co udało mi się kiedyś wyczytać to tak, niektóre składniki mocnych spalaczy/przedtreningówek mogą powodować pozytywny wynik badań mających na celu wykrycie obecności narkotyków. Jest to związane z podobieństwem w budowie między narko a pewnymi składnikami prew/spalaczy.
Jeśli się mylę lub ktoś posiada większą wiedzę w temacie to też bardzo prosiłbym o wypowiedź oraz możliwie podanie źródła wiadomości, na których się opiera.

Wracając do tematu spalaczy.
Mam podobnie jak inne osoby wypowiadające się w temacie tzn suple od WXN z reguły dobrze działały. Blue Magic może mnie jakoś z kapci nie wyrwał (ale działał naprawdę przyzwoicie) ale np. Oxyslim zrobił mnie okrutnie i nie wiem co teraz musiałoby się stać żebym chciał wziąć całego kapsa na raz (może nie tyle ze względu na pobudzenie co ten dziwny stan niepokoju i potów po treningu).



Dzięki. Właśnie też słyszałem te "legendy" dlatego ciekawi mnie czy może mieć to faktycznie jakiś wpływ. Czy cokolwiek takiego może mieć wpływ na to czy to tylko niesprawdzone teorie. Kiedyś sam z ciekawości po 1,3 robiłem sobie zwykły test moczu i było ok, nic nie wykazało (a wtedy nox pump leciał na ostro).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale czesto bywało tak ze niektóre suple po prostu narkotykami podsypane były, czy jakimiś pochodnymi

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z Blackstone labs podobno pozamykali chlopakow :D by byly jakies amfy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium