SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
fluent
Siema, jestem na redukcji i szukam jakiejś mocnej przedtreningówki.
Ostatnia jaką stosowałem to była SATAN.
Wklejam zdjęcie.
Szukam czegoś podobnego.
Będę bardzo wdzięczny za polecenie.
Miłego!






Zmieniony przez - fluent w dniu 2024-03-20 14:26:59


jak jesteś na redu to ja polecam Ci takie kombinacje jak ja stosuję od dłuższego czasu. Biorąc pod uwagę, że i tak w prewo jest praktycznie to samo co w spalaczach plus trochę pomperów (ale imo za mało) to ja po prostu wrzucam przed treningiem spalacz, plus jakiś pomper - u mnie obecnie z 8g cytruliny plus jeszcze z porcja napalmu stim-free czy ile tam się sypnie ;). Opcja dużo bardziej ekonomiczna niż preworkout ;).
A jeśli chodzi o spalacze to np Oxymaxx z Performaxx, Exothermic, itd. Jest tego sporo ;). Dodatkowo możesz dorzucić z 5-10mg johy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 39 dni Przeczytanych tematów 225
Siema. Panowie dwa pytania:
1. wolałbym unikać kofeiny, po prostu mój organizm źle ją toleruje, co ciekawe joha jest jak najbardziej okej. Co dorzucić do johy zamiast kofeiny, jest jakiś rozsądny zamiennik?
2. Przez jakiś czas będę musiał trenować na czczo. Ile wcześniej przedtreningówke + johe powinienem wziąć przed treningiem żeby organizm się rozkręcił? Zwykle johe brałem jakieś 45min przed treningiem.


Zmieniony przez - galtowny w dniu 21/03/2024 09:11:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958391
ad.1 - dałbym 8-16 mg salbutamolu, ewentuanie spróbował np. guarany czystej lub czegos w tym kierunku
ad.2 - na czczo te 40-50 min bedzie raczej na pewno ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
Banan
ad.1 - dałbym 8-16 mg salbutamolu, ewentuanie spróbował np. guarany czystej lub czegos w tym kierunku
ad.2 - na czczo te 40-50 min bedzie raczej na pewno ok


co Ty tak z tym sally ostatnio? Ja zawsze myślałem, że to jednak dosyć agresywny dla zdrowia i urodzajny w skutki uboczne środek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
Nie jest szczególnie inwazyjny w dawce 16 mg
Zdrowszy zamiennik clenu

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
tylko przedtreningowo to stosować? jakie odczucia to daje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Jak dla mnie Sally lepsze niż clen . Ogólnie na clenie nie miałem jakiś typowych side dla niego ale sally jakby lepszy dla mnie jest

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 39 dni Przeczytanych tematów 225
Banan
ad.1 - dałbym 8-16 mg salbutamolu, ewentuanie spróbował np. guarany czystej lub czegos w tym kierunku
ad.2 - na czczo te 40-50 min bedzie raczej na pewno ok


Dzięki. Salbutamol na razie odpuszcze. A synefryna? Wydaje, że też się nada. Pytanie tylko w jakich dawkach.


Zmieniony przez - galtowny w dniu 21/03/2024 23:30:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 366
Policja do was zapuka któregoś dnia za nielegalne substancje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium