SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3728556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18596
Dawno nie bawiłem się spalaczami bo leciały grubsze tematy, co obecnie wartego uwagi z efedryną? Klasycznie ECA Gold czy ECA Hardcore (WXN), T-6, coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
Wszystkie produkty, które dostępne są obecnie na rynku i reklamują się jako eca to sa to po prostu produkty naładowane stymulantami jak dmha, przy odrobienie szczęścia może będzie dmaa, ale na pewno nie uświadczysz tam dodatku efedryny. Jest obecnie problem na rynku nawet z tego co kojarzę to nawet tussipect zostanie wycofany także tutaj nie liczyłbym na to że jakikolwiek spalacz będzie obecnie posiadał w składzie efke. Jak już chcesz coś mocniejszego to postawiłbym na spalacz tłuszczu oparty na johimbinie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Plecakofil
Dawno nie bawiłem się spalaczami bo leciały grubsze tematy, co obecnie wartego uwagi z efedryną? Klasycznie ECA Gold czy ECA Hardcore (WXN), T-6, coś innego?


nic od dawien dawna efedryny w składzie nie ma i to nie jest kwestia roku czy 2 lat wstecz
j.Tomq
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 176 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10002
Dokladnie, zostaw sobie spalacz na koncowke redukcji, jak przypniesz miche to poleci ladnie bez spalacza


Zmieniony przez - winstrol3 w dniu 2021-12-18 12:43:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
TomQ-MAG
Wszystkie produkty, które dostępne są obecnie na rynku i reklamują się jako eca to sa to po prostu produkty naładowane stymulantami jak dmha, przy odrobienie szczęścia może będzie dmaa, ale na pewno nie uświadczysz tam dodatku efedryny. Jest obecnie problem na rynku nawet z tego co kojarzę to nawet tussipect zostanie wycofany także tutaj nie liczyłbym na to że jakikolwiek spalacz będzie obecnie posiadał w składzie efke. Jak już chcesz coś mocniejszego to postawiłbym na spalacz tłuszczu oparty na johimbinie.

Niestety tussi juz wycofany a ogarnąłem sobie recke i lipa a chciałem sam sobie stworzyć pre na ciezsze dni
Jakieś inne pomysły na własne pre?



Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2021-12-18 13:04:48

Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2021-12-18 13:05:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
jaaaaa85
TomQ-MAG
Wszystkie produkty, które dostępne są obecnie na rynku i reklamują się jako eca to sa to po prostu produkty naładowane stymulantami jak dmha, przy odrobienie szczęścia może będzie dmaa, ale na pewno nie uświadczysz tam dodatku efedryny. Jest obecnie problem na rynku nawet z tego co kojarzę to nawet tussipect zostanie wycofany także tutaj nie liczyłbym na to że jakikolwiek spalacz będzie obecnie posiadał w składzie efke. Jak już chcesz coś mocniejszego to postawiłbym na spalacz tłuszczu oparty na johimbinie.

Niestety tussi juz wycofany a ogarnąłem sobie recke i lipa a chciałem sam sobie stworzyć pre na ciezsze dni
Jakieś inne pomysły na własne pre?




Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2021-12-18 13:04:48

Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2021-12-18 13:05:40


Tussi wycofane, ale jest jeszcze efka inj, jeśli masz recke to na zamowienie sprowadzaja do aptek ta WZF, sam wykupowałem w zeszłym tyg
1

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
shinare
jaaaaa85
TomQ-MAG
Wszystkie produkty, które dostępne są obecnie na rynku i reklamują się jako eca to sa to po prostu produkty naładowane stymulantami jak dmha, przy odrobienie szczęścia może będzie dmaa, ale na pewno nie uświadczysz tam dodatku efedryny. Jest obecnie problem na rynku nawet z tego co kojarzę to nawet tussipect zostanie wycofany także tutaj nie liczyłbym na to że jakikolwiek spalacz będzie obecnie posiadał w składzie efke. Jak już chcesz coś mocniejszego to postawiłbym na spalacz tłuszczu oparty na johimbinie.

Niestety tussi juz wycofany a ogarnąłem sobie recke i lipa a chciałem sam sobie stworzyć pre na ciezsze dni
Jakieś inne pomysły na własne pre?






Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2021-12-18 13:04:48

Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2021-12-18 13:05:40


Tussi wycofane, ale jest jeszcze efka inj, jeśli masz recke to na zamowienie sprowadzaja do aptek ta WZF, sam wykupowałem w zeszłym tyg
niestety recke mam tylko na tussi
A co powiecie o połączeniu jako pre na ciezsze dni yoha+cofeina plus cytrulina na pompkę?

Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2021-12-18 15:53:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
sam tak robie :)
przed silka leci 10mg joszki, shot POWER od SFD i jeszcze uzupelniam lajtowym veganskim spalaczem
i powim Wam, ze taki miks dziala naprawde bardzo fajnie,
na treningu popijam eaa, cytruline, glutamine i kreatyne z carbo i nic wiecej mi obecnie do szczescia nie potrzeba
oczywiscie nie mowie, ze tylko na tym tne i redukuje, bo podjadam jeszcze nieco sally, ale sytuacja na rynku jest taka, ze wlasnie wole pozostac na sprawdzonych srodkach, ktore maja wykonac swoje zadanie niz placic po 200zl za jakies spalacze ktore moze w skladzie maja podsypke, ktora wyjdzie mi na narkotescie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94123 Napisanych postów 363950 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667651
Sally koffi joszka 3 środki do kupienia bez problemowo ,plus ogarnąć sobie ef inj i masz kosior spalacz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Mi chodzi o pobudzenie a nie spalacz bo jestem na masie ale czasem potrzebuje kopa przed treningiem a własne pre wyjdzie pewnie takiej i pewniej


Zmieniony przez - jaaaaa85 w dniu 2021-12-18 16:50:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium