SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749296

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2313
raczej chodzi o stymulacje ile np 60mg pseudoefedrny odpowiada efedrynie mg ? Czy efedryna jest o wiele się mnocniejsza od efedryny używam jako pre workout i bardzo zadowolony z działania jestem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Wczoraj wleciał na test Jack3D i szczerze albo to była wyj*bka bo naprawdę nic nie poczułem.. a dzień wcześniej testowałem ABL PHARMA Phenta Flex i byłem bardzo miło zaskoczony bo mimo bardzo zlego samopoczucia w ciągu dnia i tragicznej nocy pięknie postawił na nogi i trening zaj**isty wyszedł była taka agresja wręcz do treningu już idąc na siłownię obraz wydawał się dokładniejszy itp ( widzenie 3D ) ogólnie bardzo mile zaskoczenie i chyba kupie sobie puszke tego Phenta Flex . Dzis wleci Mesomorph zobaczymy dzis dzien mam dobry więc jak mezo nie poczuje to wyj*bka

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
po pseudoefedrynie nie masz żądnej stymulacji chłopie :D. odpusc se ten temat

Centurion Labz LEGION - dziś pierwszy raz, poszła porcja i tak kurde, niby coś poczute, ale bezs szaleństwa. No, ale i tak to był trening po święto/sylwku wiec i forma fizyczno zywieniowa srednio. Nastepnym razem moze pokopac lepiej wiec poki co bez oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
Kokobann
po pseudoefedrynie nie masz żądnej stymulacji chłopie :D. odpusc se ten temat

Centurion Labz LEGION - dziś pierwszy raz, poszła porcja i tak kurde, niby coś poczute, ale bezs szaleństwa. No, ale i tak to był trening po święto/sylwku wiec i forma fizyczno zywieniowa srednio. Nastepnym razem moze pokopac lepiej wiec poki co bez oceny


Pamiętam jak ta odżywka miała swój debiut to pół porcji i był ogień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Kokobann
po pseudoefedrynie nie masz żądnej stymulacji chłopie :D. odpusc se ten temat

Centurion Labz LEGION - dziś pierwszy raz, poszła porcja i tak kurde, niby coś poczute, ale bezs szaleństwa. No, ale i tak to był trening po święto/sylwku wiec i forma fizyczno zywieniowa srednio. Nastepnym razem moze pokopac lepiej wiec poki co bez oceny


Miałem kiedyś legion II bardzo dobrze wspominam. Ale to chyba spalacz był
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
ale ja piszę o spalaczu - Legion. ;)

wczoraj też poszłą porcja (2 caps) no i słabo to wypada. Nawet nie blisko do Adrenaline a Adrenaline też się trochę zawiodłem ;). Chce ktoś kupić puchę ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 110 dni Przeczytanych tematów 1383
Jak dark labs ripper nowy z dmha kosa na maxa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 368
Jestem po tygodniu stosowania DARK LABS – RIPPER i powiem wam bez szału albo mi sie trafił jakis dziwny słaby ;/ co moge do niego dorzucic? bo jak stosowalem FA Nutrition Xtreme Napalm w połączeniu z SWISS PHARMACEUTICALS YOHIMBINE HCL to bralo mnie o polowe mocniej niz ten dark labs ripper ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 109 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5288
Dorzucić możesz wszystko,w końcu robisz to na własną odpowiedzialność. Najwyżej Cię to wynicuje na lewą stronę i skończysz w karetce.
Na początek dodałbym delikatnie yohimbine, 5mg. Jak nie poczujesz różnicy to zwiększyć dawkę yohimbiny albo dorzucić do 5mg yohimbiny coś na pobudzenie typu lekki preworkout. Lekki czyli bazujący na małej dawce kofeiny i symbolicznych stymulantach. Ewntualnie rozważyć nootropik.
Ważne żebyś nie walił dawek z dupy typu na raz 15mg yohimbiny, kaps Rippera a na to 500 kofeiny bo za słabo klepie.
Delikatne, stopniowe dokładanie.
Mixy Rippera z innymi spalaczami czy pre typu klepanka w wannie sobie odpuść. Nigdy nie wiesz co do końca siedzi w kapsie i może Cię to załatwić w kilka minut.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 368
tomixp
Dorzucić możesz wszystko,w końcu robisz to na własną odpowiedzialność. Najwyżej Cię to wynicuje na lewą stronę i skończysz w karetce.
Na początek dodałbym delikatnie yohimbine, 5mg. Jak nie poczujesz różnicy to zwiększyć dawkę yohimbiny albo dorzucić do 5mg yohimbiny coś na pobudzenie typu lekki preworkout. Lekki czyli bazujący na małej dawce kofeiny i symbolicznych stymulantach. Ewntualnie rozważyć nootropik.
Ważne żebyś nie walił dawek z dupy typu na raz 15mg yohimbiny, kaps Rippera a na to 500 kofeiny bo za słabo klepie.
Delikatne, stopniowe dokładanie.
Mixy Rippera z innymi spalaczami czy pre typu klepanka w wannie sobie odpuść. Nigdy nie wiesz co do końca siedzi w kapsie i może Cię to załatwić w kilka minut.


A co myslisz o stosowaniu jednego dnia ripperaa a drugiego zwyklej yohy 10mg?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium