SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3729308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Mi sok z buraka tez pasuje, choc mowie o FP na FB Teraz sie pokusilem o PW super dupr pro (to niebieskie z AN) i tam jest sok z buraka. Jak dla mnie (a styka mi zwykly Pump z Ostrovitu) to tak bez szalu, brakuje mi argininy i za malo BA.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
majkel47
A już najlepiej kupić jakiś stack pompujacy cytrulina + ba + burak + agmatyna + glicer jak juz nam tak zalezy na pompie.


I to są a was te mocne przedtreningówki? Jeszcze po tym co wyżej poliż na lyzeczce kwasku cytrynowego i wyjeżdżasz z buta z drzwiami z szatni na gym %%%
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
lodziak - tylko, ze produkty no booster, a typowe pre to zupelnie przeciez, co innego i produkt typowo pod pompe nigdy nie wyrwie z butow co innego, jakby do wyzej wymienionego stacka dorzucic dmaa z dmha i troszke alpha joszki, wtedy mozna rozmawiac
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 373 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45508
tak ale to temat o mocnych pw ;) wiec raczej sok z buraka do nich nie nalezy :p
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówiem lodzian o stacku na pompe. Podałem chyba najskuteczniejsze składniki na pompe i taki stack powinien dać rade.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
majkel47
Mówiem lodzian o stacku na pompe. Podałem chyba najskuteczniejsze składniki na pompe i taki stack powinien dać rade.


15 jm ślinu 200 gr ww gliceryna i masz pompę
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Łodziak, niektóre PW które teraz testujemy są tak qrewsko słodkie, że ten kwasek cytrynowy jako dodatek, to świetne rozwiązanie Na pewno przetestuję.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
No to fakt cześć jest mega słodkich, ale to chyba aby przykryć gorycz części składników w nich zawartych
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
lodzianin1
majkel47
Mówiem lodzian o stacku na pompe. Podałem chyba najskuteczniejsze składniki na pompe i taki stack powinien dać rade.


15 jm ślinu 200 gr ww gliceryna i masz pompę


a gdzie mieciu inj ?
2

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Jakie tam za słodkie?
Fakt, niektóre pw aż tak nieprzyjemnie dają chemią jednak w większości ich smaki są całkiem w porządku zwłaszcza jeśli jest się na diecie i nieco stroni od cukru.
Mi tam smak 90% tych pw pasuje nawet jeśli jest to arbuz, którego szczerze nienawidzę. Pewnie jestem w mniejszości, ale w ogóle mnie to nie dziwi - piszę to jako fan czerwonego monstera bez cukru, waniliowego pepsi bez cukru i coca-coli limonkowej
Jak chcecie zobaczyć jak coś może być słodkie to polecam spróbować Insane Labz Psychotic o smaku fruit punch.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium