SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3804683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46501
czellista
oddałbym wszystko za możliwość porobienia się kofeina

Nie piłem kawy 3 tyg , dzis jak wypiłem z expresu kawke myslalem ze wyfrune w robocie heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 443
Na grubo esp z dmha niech wlatuje a co tam, fajnie mozna się porobić i ciężko przedawkowac mi sie zdarzylo max 4 miarki wziąć :P zjazdy tez są super tzn nieprzyjemne są,ale wk***ienie jest duże bynajmniej u mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
Esp bardzo dobrze wspominam, brałem już 3 wersje...ta z amp citrate najlepiej. Były zawsze takie dwustronne miarki, z 1 strony mała 3,3 gr a z drugiej duża 10...rozumiem, ze 4 miarki tzn. Małe czyli jakieś 13 gr...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
A z mega kos spalaczy co godne polecenia? Ostatnio brałem blue magic, ok i dynamite oxy slim, petarda, ale aż zbyt mocna, straszny nieogar, nawet eski nie mogłem napisać myśle o Olympus ignite lub blackstone arson...ktoś testował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 443
boldas
Esp bardzo dobrze wspominam, brałem już 3 wersje...ta z amp citrate najlepiej. Były zawsze takie dwustronne miarki, z 1 strony mała 3,3 gr a z drugiej duża 10...rozumiem, ze 4 miarki tzn. Małe czyli jakieś 13 gr...?


Brałem wersje z dmha 4male miarki czyli no jakies 13.3g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 443
A tej z erią zapodalem raz 5-6 miarek max.. przyjemny p******ec byl po tym hah ale no inaczej niz na dmha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
Hahaha no to już grubo, ale każdy sam musi znaleźć swoją granice...i lepiej jej nie przekroczyć. U mnie kilka lat temu na silce dałem Synedrex z amp citrate kolesiowi impogotowie go zabrało z ciśnieniem 180/120 i objawami zawału, A ja na tym trenie byłem na 3, co prawda 2 naraz i po 1h trzecia ale i tak konkret
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Ketchup123
czellista
oddałbym wszystko za możliwość porobienia się kofeina

Nie piłem kawy 3 tyg , dzis jak wypiłem z expresu kawke myslalem ze wyfrune w robocie heh


ja kawę w ustach miałem raz w życiu, a mimo to wezmę do 600mg kofeiny i nic, powyżej 600mg zaczyna mnie mdlić.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 161 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1482
Właśnie wjechała miarka arez titanium z ntel nutra...napisze co i jak...smak na razie mdła truskawka-kokos o wdzięcznej nazwie tigers blood
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
A ja sobie odpoczne od dmaa i zamowilem reign bo w promce za 119zl jest :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium