SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
hateee88
Kupiłem WXN Labs BLUE MAGIC 45 kap Yohimbina HCL. Pytanie do osób go stosujących, działa aktualnie dobrze ? Jestem 4 tydzień na diecie ketogenicznej i w pełni zaadaptowany chciałem dorzucić na ostatnie 6 tygodni "w keto" yohe i akurat ten suplement według składu podanego przez sprzedawcę wydaje się warty uwagi. Ktoś testował w ostatnich miesiącach?



Takie pytanie to chyba lepiej przed zakupem zadawać a nie po. Skoro już kupiłeś to testuj i daj opinię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
Pany będzie dobrze zamiast tussi, Sudafed wrzucić.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
modlic
Pany będzie dobrze zamiast tussi, Sudafed wrzucić.?


Niestety to nie to samo i nie będzie tak działać jak tussi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
modlic
Pany będzie dobrze zamiast tussi, Sudafed wrzucić.?


Zadnego efektu pseudoefedryna to nie efedryna niestety
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
Generacja_
modlic
Pany będzie dobrze zamiast tussi, Sudafed wrzucić.?


Zadnego efektu pseudoefedryna to nie efedryna niestety

Ehhh dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21329
modlic
Generacja_
modlic
Pany będzie dobrze zamiast tussi, Sudafed wrzucić.?


Zadnego efektu pseudoefedryna to nie efedryna niestety

Ehhh dzięki.

Niestety kiedys tez o tym myslalem pozostaje tussi na obecna chwile chodz i tak jest ciezko ostatnio nie moglem zrealizowac recki na 3 opakowania braki w aptekach…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
W niektorych aptekach sa jeszcze pojedyncze sztuki , trzeba szukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
Zgodzę się, ale nie bede jechał w Polskę to raz a dwa, u dwóch lekarzy którzy są mi przyjaźnie nastawieni mówili że nie ma u nich w systemie, syrop jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
Generacja_
modlic
Generacja_
modlic
Pany będzie dobrze zamiast tussi, Sudafed wrzucić.?


Zadnego efektu pseudoefedryna to nie efedryna niestety

Ehhh dzięki.

Niestety kiedys tez o tym myslalem pozostaje tussi na obecna chwile chodz i tak jest ciezko ostatnio nie moglem zrealizowac recki na 3 opakowania braki w aptekach…

Na wczesną wiosnę udało mi się jeszcze dwa opakowania na Bielanach wrocławskich wyciągnąć po 15 zyla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 6 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 367
arturl1986
hateee88
Kupiłem WXN Labs BLUE MAGIC 45 kap Yohimbina HCL. Pytanie do osób go stosujących, działa aktualnie dobrze ? Jestem 4 tydzień na diecie ketogenicznej i w pełni zaadaptowany chciałem dorzucić na ostatnie 6 tygodni "w keto" yohe i akurat ten suplement według składu podanego przez sprzedawcę wydaje się warty uwagi. Ktoś testował w ostatnich miesiącach?



Takie pytanie to chyba lepiej przed zakupem zadawać a nie po. Skoro już kupiłeś to testuj i daj opinię


Troche mnie wkurzyli na początku bo w opakowaniu od razu miałem rozerwaną jedną kapsułkę i proszek był posypany na inne.

Ogólnie po dzisiejszym dniu:

1) Działa
2) Koncentracja, skupienie na plus, chociaż miałem wrażenie, że po 30 minutach treningu siłowego jakbym wrócił do standardowego stanku ,ale ... na koniec wszedłem na bieżnie tempem mocno konwersacyjnym(6 min/km) Normalnie wtedy po 15 minutach ledwie pot się pojawia. Tutaj musiałem zejść po 13 bo nie miałem zmiennych sklipów :D w skrócie po 13 minutach wyglądałem jak wyciśnięta cytryna i pół koszulki mokra. Na następny raz trzeba będzie już brać ciuchy na dodatkowe przebranie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium