SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3749303

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
szczerze, to ja najlepiej odczuwam mixy jak good trip w większej dawce typu 4 kaps dziennie i to mam sprawdzone na sobie + wielu znajomych , stałych klientów
brałem kiedys kilka osobno i nigdy nie bylo takiego efektu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Michass90
Ponawiam pytanie o mocną przedtreningówke i spalacz poleci ktoś sprawdzony ?


ponawiasz pytanie, ktore srednio pada co drugą stronę, więc nie dziw się, że ludziom sie nei chce pisac w kółko tego samego
przeczytałeś chociaż ostatnie 5-10 stron?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Banan przepraszam bardzo przeczytałem 10 stron jak napisałeś i głównie padają suple w tabsach mnie bardziej interesuje proszek kiedyś miałem Mesomorph to było coś ..

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
wysyp z kapsa i masz proszek... wrzucałem tu nie dalej niż 3-4 strony temu kilka propozycji, widocznie nie chce ci się czytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Kokobann
wysyp z kapsa i masz proszek... wrzucałem tu nie dalej niż 3-4 strony temu kilka propozycji, widocznie nie chce ci się czytać

Kokobann i jak tam, wiesz co...Ja teraz wziąłem na testy pre z min.: eria , juglans, pea i phenylpiracetam. Chcę testować solo i z dodatkiem efki w sobotę , bo mam nogi , to dam znać.


Zmieniony przez - Maj 20 w dniu 2023-01-25 22:08:56

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3341
to już są za mocne loty dla mnie :D. Mi jeden kaps Exile + 5g Unreal starcza na cały dzień praktycznie. Wczoraj 2.5h treningu od ~12 i do wieczora fajna spokojna energia

chociaż ja wole te wszystkie "ziolowe" dodatki typu DMHA itd niż DMAA


Zmieniony przez - Kokobann w dniu 2023-01-26 07:48:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
Michass90
Banan przepraszam bardzo przeczytałem 10 stron jak napisałeś i głównie padają suple w tabsach mnie bardziej interesuje proszek kiedyś miałem Mesomorph to było coś ..


proszkowane preworkouty:
dark labs flame
dark labs crack
bombshell urx

z nowości
psychotic War Zombie
rocky KO round 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Maj 20
Kokobann
wysyp z kapsa i masz proszek... wrzucałem tu nie dalej niż 3-4 strony temu kilka propozycji, widocznie nie chce ci się czytać

Kokobann i jak tam, wiesz co...Ja teraz wziąłem na testy pre z min.: eria , juglans, pea i phenylpiracetam. Chcę testować solo i z dodatkiem efki w sobotę , bo mam nogi , to dam znać.



Zmieniony przez - Maj 20 w dniu 2023-01-25 22:08:56


O właśnie!! PEA ? Czy mówimy o tym samym ? Fenyloetyloamina ? Jeśli tak to daj znaka bo jeśli PEA to ona ma kilka zastosowań nie tylko PRE :)

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Banan
Michass90
Banan przepraszam bardzo przeczytałem 10 stron jak napisałeś i głównie padają suple w tabsach mnie bardziej interesuje proszek kiedyś miałem Mesomorph to było coś ..


proszkowane preworkouty:
dark labs flame
dark labs crack
bombshell urx

z nowości
psychotic War Zombie
rocky KO round 2



Właśnie Flame i Crack mam na oku . Niestety pytam o naprawdę silne przedtreningówki / stymulanty bo jestem bo chemioterapii i wtedy to ja dostawałem silne leki .. moja 1 dawka z to ze 3 osoby by wyj***ała z kapci ..

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1162
Hej koledzy, moglibyście mi polecić jakąś dobrą alternatywę dla God Mode od WXN? Brałem z ich sklepu kilka próbek i najlepiej mi służył God Mode, ale obecnie nie ma go na stanie. Fajnie na mnie działał, czułem dużo energii, bardzo pozytywnie kopał, fajna koncentracja i do tego świetna pompa, pewnie dzięki obecnej tam agmatynie. No więc szukam przedtreningówki, która spełnia te cechy właśnie - z jednej strony świetnie pobudza, a z drugiej ma agmatynę i daje dobrą pompę. No i żeby to było sprawdzone i cieszące się u was dobrymi opiniami. Bo wiem, że dużo tego jest, ale nie chcę brać w ciemno, bo wiadomo jak to bywa.

PS: ktoś słyszał, próbował Banshee? Bo ciężko cokolwiek znaleźć o nim, a mógłbym mieć od ręki pudełko.


Zmieniony przez - travis11 w dniu 2023-01-28 18:24:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium