SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mocne przedtreningówki, spalacze, stymulanty DYSKUSJA

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 3771070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 47 Napisanych postów 296 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3346
no bo i skład to ma jak typowy spalacz a nie preworkout
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
Tylko porcji mniej jak w typowym spalaczu w tej cenie.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 691
Tak czytałem skład kokobann
A betaina na co jest? No raczej że na pompę
Koledze dałem spróbować jedną miarkę i miał pompę jak cholera i już złożył zamówienie
Ja nie mam, a może przez to że pije dużo kawy codziennie bo uwielbiam
Następne będzie schock Universal bardzo dawno tego nie brałem ale pamiętam że pompa fajna była i łączyłem to ze Stormem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
betaina nie jest na pompe.
https://sklep.sfd.pl/wiki/Betaina.html
może wykazywać lekkie działanie no boostera, ale to jest tylko mały ułamek jej głownej funkcji.
w suplach bardziej dodawana jest jako wsparcie dla metabolizmu energetyczneo i jako poprawa wykorzystania skłądników zawartych w produkcie - lepsze wchłanianie. To ze kojarzona jest z czerwonym burakiem, to nie znaczy ze obfituje w azotany i bedzie pompowala jak arginina, czy cytrulina :) wiec troche nie trafiles z produktem i oczekiwaniami

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 691
Arginina i cytrulina nawet podwójne dawki w ogóle nie pompują mnie, miałem też ostatnio cytruline i aakg z sfd i wylądowało w koszu
Jeżeli chodzi o rage xxx to jestem zadowolony mimo że pompy nie ma to mogę dłużej trenować nie czuje zmęczenia dzisiaj prawie 2 godziny treningu i nawet nie wiem kiedy to zleciało i pocę się dobry spalacz jest
Tak jak wspomniałem wcześniej pompę miałem tylko po Universal shock i Storm Universal i to wjedzie po xxx rage
Sugerowałem się tym co piszę w opisie ale najwidoczniej kłamią co do pompy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stone79
Arginina i cytrulina nawet podwójne dawki w ogóle nie pompują mnie, miałem też ostatnio cytruline i aakg z sfd i wylądowało w koszu
Jeżeli chodzi o rage xxx to jestem zadowolony mimo że pompy nie ma to mogę dłużej trenować nie czuje zmęczenia dzisiaj prawie 2 godziny treningu i nawet nie wiem kiedy to zleciało i pocę się dobry spalacz jest
Tak jak wspomniałem wcześniej pompę miałem tylko po Universal shock i Storm Universal i to wjedzie po xxx rage
Sugerowałem się tym co piszę w opisie ale najwidoczniej kłamią co do pompy


Po Rage xxx po prostu coś klika w głowie i przyjemniej się robi dropsets i inne cuda to nie ma bata że i pompa wejdzie
Z betalaniną to lepiej samemu dać tak z 20g wtedy coś robi inaczej to dobre dla dzieci jak ktoś pierwszy raz bierze i go ciarki po dupie przejdą XD bo tyle to robi w dawkach w pre z olimpu i innych komercyjnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ogolnie ja tez nie korzystam obencie z no-boosterow.
blisko 700 g wegli mam w diecie%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
Ja na masie to mam około 25-30% supli z tego, co używam na redu. Białko, mzb, probiotyki+enzymy. Nawet cofy nie za bardzo tykam. Dobre nawodnienie+węgle i nadwyżka kcal, to pompa sama w sobie. Druga sprawa to starz. Jak masz dwucyfrowy, to wiesz co to jest ta "pompa". Ja jednak mam wrażenie że początkujący zamiast skupić się na technice, wyczuciu ciężaru i mięśnia, DIECIE, to biegają po forach w poszukiwaniu świętego przepisu na proszek od POMPY.


Zmieniony przez - Maj 20 w dniu 2022-05-14 14:37:11

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 113
Polecam Dark Labs Ripper :) Biorę jedną kapsułkę ok godzinę przed posiłkiem a trening o 17 na siłce (tylko trening siłowy) i potliwość duża - pot kapie z czoła na podłogę, spodnie i koszulka przykleja się do ciała, zero zmęczenia. Jedna rzecz co mnie denerwuje to uczucie zimna na zmianę z ciepłem. Przyjęcie z dala od węglowodanów - telepie mnie z zimna :) Zastanawiam się czy będzie to działać tak dobrze jak bym podzielił na dwie porcje ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
Pewnie tak bo to przez johe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy niedopuszczone do sprzedaży

Następny temat

SUPLEMENTY - najlepszy stosunek ceny\jakości

WHEY premium